EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  107  0

Головний обов’язок влади – повернути додому усіх загиблих в авіакатастрофі в Ірані

Особисто брав участь у ліквідації наслідків авіакатастрофи та ідентифікації 72-х загиблих громадян України на далекому і вкритому снігом Шпіцбергені у 1996 році.

Тому як фахівець, а не теоретик наполягаю: обов’язок влади зараз – повернути додому усіх загиблих в авіакатастрофі в Ірані, яких би зусиль це не коштувало!

Другий обов’язок влади – через ретельне і прозоре розслідування встановити справжні причини катастрофи українського літака та наполягати на притягненні до відповідальності винних – хто б не стояв за загибеллю людей.

Переконаний, що українська влада має скористатися механізмом, який ми застосували під час розслідування збиття Малайзійського «Боїнга» у липні 2014 року. А саме – створити спільну міжнародну слідчу групу із залученням США, Канади та Великої Британії та професійних українських слідчих. І почати справжнє розслідування з експертизами, з безумовним і необмеженим доступом до чорних скриньок, до уламків літака.

Саме шляхом такого міжнародного розслідування із залученням усіх доказів ми дізналися правду - хто винен в катастрофі малайзійського літака і в загибелі невинних людей. За два місяці відбудеться Суд в Гаазі. Нам треба зараз не вичікувати, а наполягати, не просити, а вимагати!

Українській владі треба займати безкомпромісну позицію у питаннях розслідування цієї трагедії!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх