EN|RU|UK
Блоги Леонид Остальцев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5952  29

Публічне прохання про зустріч із президентом України

Це відео було записане майже тиждень тому. Ще до поїздок президента до Оману, до нашого літака, який розбився в Ірані, до Ломаченка, який постить в інстаграмі російських чортів і до всього того, що сталося за минулий тиждень. Перше - хочу висловити свої співчуття всім родинам, які втратили своїх рідних в авіакатастрофі. Це безумовно трагедія, і винні мають понести покарання.

Тепер щодо відео. Це - публічне прохання про зустріч із президентом України Володимиром Зеленським. Прохання зустрітися із декількома ветеранами та ветеранками, щоб пояснити нам, що ж відбувається у справі вбивства Павла Шеремета. Кожного разу, коли я переглядаю відео із судових засідань по цій справі, у мене виникають такі питання: "А де тут закон і права громадян? Де реальні докази? Де можливість захисників ЗАХИЩАТИ?"

Пане президенте, переглядаючи брифінг МВС, на якому були і ви, і генеральний прокурор, і міністр МВС, я почув від вас такі слова: "Сьогодні ми отримали дуже багато відповідей на дуже важливі питання. Тепер залишається знайти замовників". Ви говорили впевнено і відверто. Так от, пане президенте, нам теж ДУЖЕ ПОТРІБНА ЦЯ ВПЕВНЕНІСТЬ. ДУЖЕ І ДУЖЕ. Адже це стосується кожного із нас - ветеранів і волонтерів.

Я, Остальцев Леонід, підприємець і ветеран 1-го батальйону 2-ої роти 30 ОМБ (резервіст першої черги), прошу вас, пане президенте, приділити мені і ще декільком людям 10-15 хвилин вашого часу і розказати нам, чому ви так впевнені в причетності до вбивства Павла Шеремета таких людей, як Андрій Антоненко Юлия Кузьменко Яна Дугарь Дякую і сподіваюся на відповідь.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх