EN|RU|UK
Блоги Олексій Братущак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  5477  36

Мовчання Зеленського. Чи є в його оточенні російські агенти?

От усі дивуються/обурюються: де реакція Зеленського на слід Росії у збитті українського літака в Ірані? Та й взагалі на факт ураження нашого літака ракетою. Лідери США, Канади, Британії вже зробили чіткі заяви, а наш...
Можна віджартуватися: давайте після свят, "какаяразница"...
Можна. Але краще робити серйозні висновки.
Ми не США. Не Канада. Не Британія. Україна і близько не стоїть поруч зі світовими лідерами, з їхніми можливостями. Як військовими, розвідувальними, так і фінансовими та геополітичними.
Попри цю величезну прірву ніхто і ніщо не може завадити нам мати честь та гідність. І нашому лідеру. Ну тому, якого жартівники з його оточення називають "найвеличнішим діячем світу". Зеленському.
Але щось йому таки заважає зробити заяву. Викласти твіт, допис у ФБ, фотку в Інстаграмі. І заважають - не свята.
Це "щось" заважає сьогодні, заважало вчора і увесь його час перебування на посаді президента.
Взагалі, це "щось" заважає йому бути лідером країни, яка воює з РФ.
Він полюбляє наголошувати, що "не лох". Але здається, що Путін з росіянами та своїми посіпаками з оточення Зеленського таки розводять 41-річного дядька як хлопчика. І розводять не на сємкі чи цигарки. А на цілу країну...
Послідовна "позиція страуса" Зеленського у питаннях, які можуть негативно сприйняти у Кремлі, є приводом для спецслужб придивитися до оточення президента на предмет виявлення російських агентів.
Ну і ще. Якщо говорити про черговий провал комунікації Зеленського та його команди, то як не процитувати його прессекретарку.
Нещодавно вона підбивала підсумки своєї роботи з Зеленським. Не знаю, свідомо чи ні, але вона чітко пояснила причини комунікаційних провалів президентського офісу. Провалів, які під час марафому з журналістами у фаст-фуді визнав сам Зеленський.
Далі цитата Мендель, з якої слів не викинути...
"...комунікація ніколи не діятиме без суті. Якщо нема ідеї, лідера, події, не буде і якісної комунікації. Не беріться комунікувати непотріб".

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх