EN|RU|UK
Блоги Світлана Котляревська
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2841  14

Перезавантаження влади. Хто перемагає в конкурсах на топ-посади держслужби?

Перезавантаження державної служби триває. Ми всі хочемо жити в комфортній країні, яка працює для громадян. Але тільки ми можемо зробити її такою. Держава потребує талановитих, наполегливих та розумних фахівців своєї справи, які разом перебудують нашу країну. 

Я буду розповідати про тих лідерів змін, які вже вирішили стати головними “прорабами” на будівельних майданчиках реформ. Нещодавно до урядової команди приєднались нові заступники голови Державної митної служби України - Денис Шендрик та Сергій Петухов, а також заступник голови Державної фіскальної служби України - Роберт Зелді.

А новостворена “Мінцифра” отримала нового державного секретаря - Дмитра Маковського. Хто такий державний секретар міністерства? Ця посада в державному секторі з'явилася не так давно. Мовою бізнес-середовища державний секретар міністерства - це операційний директор. Ідеальна вакансія для виконавчих та операційних управлінців великих корпорацій чи проектних менеджерів, які мають досвід реалізації масштабних завдань адміністративного напрямку і прагнуть змін на державному рівні. 

Майже 70% відібраних кандидатів на посади категорії “А” - це люди з бізнесу. Про що це говорить? На державній службі працюватимуть професіонали з сучасним управлінським досвідом, новими підходами в менеджменті та експертизі. Вони прагнуть долучитися до змін та бути корисними державі. 

Наприклад, новий заступник голови Державної фіскальної служби України - Роберт Зелді, людина з величезним досвідом роботи в топових аудиторсько-консалтингових міжнародних компаніях (EY, PWC), з експертним досвідом в  одній із найактивніших та найвпливовіших громадських неприбуткових організацій – Американській торговельній палаті в Україні. Саме досвід та прагнення до змін, а також віра в можливість стати командою змін  допомогли йому перемогти в конкурсі.

Дмитро Маковський – переможець конкурсу на посаду державного секретаря Міністерства цифрової трансформації України. Дмитро – не випадкова людина у сфері електронного урядування. Працює вже протягом десяти років, має досвід реалізації проектів як на місцевому, так і на державному рівнях. Спершу, за його словами, потрібно налагодити роботу апарату міністерства. Головний принцип – спростити бюрократичні процедури, зробити їх майже непомітними для співробітників.

Конкурси на топ-посади державної служби наразі тривають. Оголошено конкурс на посаду державного секретаря Міністерства оборони. Основні вимоги до кандидата - досвід управління сильними адміністративними командами, участь як проектний менеджер в реалізації великих міжнародних проектів, бажання стати частиною “шаленого світу реформ” та мотивація розбудовувати успішну Україну. Також важливо мати юридичний “бекграунд” в великих проектах для швидкої адаптації в державному бюрократичному світі.  Ознайомитися з вакансією можна на сайті career.gov.ua або за посиланням. Подати документи можна до 15 січня.  

Триває конкурс і на посаду голови Державної архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ). Цю організацію знають усі забудовники країни. Вона здійснює державний контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудівної діяльності, проектної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил. Детальніше прочитати про вакансію можна за посиланням, а подати документи до 15 січня. 

Ще одна цікава туристина вакансія. Ми всі знаємо про потужний туристичний потенціал України. Наша країна має унікальні природні ресурси, видатні пам’ятки архітектури та мистецтва. Державою нещодавно створено Державне агентство розвитку туризму. Його завдання - відновити туристичну інфраструктуру, промотувати українські продукти у світі та підвищити рівень якості сервісу в Україні.  Розпочато пошук керівника агенції, що стане дороговказом та драйвером у розбудові туристичної України разом з нами! Шукайте вакансію на посаду голови Державного агентства розвитку туризму на порталі - career.gov.ua або за посиланням.  Кінцевий термін подачі документів до 24 січня. 

Вітаю переможців та бажаю їм успіхів на державній службі. Долучайтесь до державного сектору, ставайте лідерами змін! 

Всі вакансії на топ-посади державної служби розміщуються на порталі career.gov.ua, у пошуку обирайте орган державної влади – Секретаріат Кабміну, а також напрям - публічне адміністрування, державне управління. 


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх