EN|RU|UK
Блоги Леонид Маслов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  8057  44

Сеанс чорної магії (с полньім разоблачением). Пряма мова від Ріфмайстера.

— Досить крові,— продекламував кат, коли ніж, загнаний мені поміж ребер, стримів у спині. А я подумав, скулившись весь од болю: що як він захоче ще й лікувати мене?(Василь Стус)

Симпатична дівчина читає з суфлера написаний на скору руку текст. Читає, киваючи головою і блимаючи очима, немов старанна школярка вірш на утреннику. 

Сумно. Останнім часом я щороку бачу, як падає якість виконання поліцейської роботи... 

Якщо у тебе викрадуть автівку, слідчий не буде її шукати, а потім з’ясується, що на викраденому авто їздять поліцейські. Ні, не вони її викрали, вони просто ймовірно допомагали її реалізувати. На фенє це називається блат-каїни. Бариги від влади.

Так от, коли ви спроможні лише барижити, то й навіть на резонансне вбивство ставите якихось там недолугих юнаків-невігласів, експертами — шарлатанів, які у своїх псевдонаукових статтях верзуть ахінею про квантову механіку, а коментаторами власних фейлів — піарників-двоєчників. Але тупість і непрофесіоналізм можна пробачити, а от відсутність совісті — ні. Хіба ж не соромно так зухвало брехати?

Ну, поїхали. 

Якщо ряд — це низка, хоча б з 5 слідчих дій, то це брехня. Наприклад, пана Антоненка один раз допитали і один раз узяли пробу ДНК (за його згодою). А ще й підсадили в камеру “квочку” з нацистською літературою. Три слідчих дії проведено. На майбутнє жодна не була запланована. До вчорашнього дня, 18:00.

Ну тут я вам скажу брехні нібито немає, бо ми не знаємо упередженим чи ні буде розслідування далі, однак факти (уперта річ) кажуть про зворотне. Я тут не збираюсь вам писати банальності про презумпцію невинуватості, що не можна на усю країну разом Генпрокурором і Президентом телевізор оголошувати підозрюваних вбивцями, що не можна влаштовувати телешоу з голосуванням щодо підозри прямо під час суду, який цю підозру має оцінювати на предмет обґрунтованості. Це трапилось. Це вже не цікава інформація. Я зараз поставив би питання дуже просто:

Андрій Антоненко дав показання і здав ДНК. Якщо слідство показало свої “докази” в телевізор, чому воно не показує їх представникам захисту? Що воно приховує?

Досі не доведено, що Антоненко хоч одного разу порушив закон. У тому числі процесуальний закон. А от те, що порушили закон “НЕУПЕРЕДЖУВАНІ” слідчі - читайте і насолоджуйтесь. Навіть суддя Вовк власноруч встановив  і це оскарженню не підлягає!

Це брехня! По-перше, “запланували” вони самі собі слідчий експеримент не в ніч а на 18:00 (так, в Австралії мабуть вже була ніч). Ніяких клопотань про слідчі експерименти захисники Андрія Антоненка НЕ ЗАЯВЛЯЛИ! Адвокат Юлії Кузьменко Влад Добуш заявляв подібне клопотання і то вагався, оскільки йому обіцяли надати матеріали справи (в обсязі, розголошеному публічно), але тупо “кинули”.

Це просто неприхована, стовідсоткова, цинічна брехня! Яке ще біса “завчасно”, коли завчасно — це за 3 (три!) дні (ч.8 ст. 135 КПК)? А коли саме повідомили єдиного з 4 адвокатів? Упс! O 16:55, тоді як експеримент було призначено на 18:00! За 1 годину і 5 хвилин. Лише одного. З чотирьох адвокатів. І так співпало, що лише цей адвокат знаходився на той момент …  у Харкові. Совпадєнієнєдумаю!

Ну а тут у мене чемні слова закінчуються… Права на захист? Really? Ах ви ж довбані оруелівські мінправдуни! Посадити з метою забезпечення права на свободу, підробити докази з метою “неупередженого слідства” і силою привезти на місце без адвоката, і протиправно нав’язувати адвоката з БПВД без будь-яких законних підстав. 

Для тих, хто в танку:

Я не знаю що таке “клопотання про порушення” під час слідчих дій (ах, забув там жеж у них міністр - Шерлок Холмс тротил і прес-релізи у нього пишуть такі само тротили). Я не думаю, що після того як Юлію Кузьменко водили на ланцюгу, немов тваринку, завтра не буде ніяких скарг.

І І тут теж нормальних слів не вистачає. По-перше, залучений адвокат БПВД (велика подяка за належно виконаний обов’язок), діючи за усіма правилами професійної етики, негайно зв’язався з іншими захисниками і повідомив, що коїться щось дивне. Після чого на місце, куди силою або обманом був доставлений пан Антоненко, виїхав його належний захисник Станіслав Кулик, а Андрій Антоненко відмовився не від слідчого експерименту, а від безкоштовного адвоката. І Станіслав Кулик можливо в категоричній формі і відмовився від слідчого експерименту, але ж як його проводити … без пана Антоненка? Тому що в той час пана Антоненка вже увезли до ізолятору! Вони просто не зустрілись! Ну а стосовно того, що й кому Станіслав заважав (коли той дрищ стояв в оточенні робокопов з автоматами), відео ви подивитесь. А якщо не покажуть (зухвала брехня — це завжди “таємниця слідства”), у нас є кому показати. Поруч була знімальна група 1+1. Далі буде.


А наприкінці покажу заяву безпосередньо від Андрія Антоненка. Захист дозволив лише друкований варіант, але власноруч написаний текст ми маємо.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх