EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  7143  89

Туфта про хіміка на будівництві в Новосибірську

У зверненні Зеленського пролунала фраза "колишній хімік, який будує висотку в Новосибірську".

Здається, очільник зовсім не відчуває демографічну розкладку і не читав урядові звіти про карту заробітчанства. Зараз Росія не в пріоритеті, якщо ви хочете будувати висотку. Скоріше уже Лодзь чи Вроцлав або Прага, а з 2020 українські заробітчани націлені на Німеччину — треба лиш гарно працювати і знати трохи німецьку.

Днями нас підвозив таксист, який працює удень на "бетоні Ковальської", і не виключає заробітки десь в ЄС — Чехіі чи ФРН, але аж ніяк не в Росії.
Дані Держстату за 2019 рік кажуть, що українці їхали офіційно працевлаштовуватися до Кіпру, Польщі, Німеччини, Великої Британії, Греції, Литви. РФ у цьому списку дуже далеко.

Не так давно ми із Bogdan Butkevych писали матеріал про заробітчан. Так от, чому історія про хіміка на будівництві в Новосибірську повна туфта для бидла?

Мінімальна зарплата в Україні наразі — 4173 грн або 165 доларів. У Росії - 11230 рублів або 169 доларів. У той самий час мінімальна зарплата у Польщі 2250 злотих або 593 долари. Крім того у Росії більшість українців працює нелегально і не має ніякого соцзахисту, в той час як у Європі ситуація протилежна – тільки 40% українців шукають нелегальну роботу і ця цифра з кожним роком зменшується.

Соціологічні опитування демонструють, що українці найбільше хочуть працювати у Німеччині – 37%, в той час як у Росії тільки 6%.

Я уже не кажу, що хороший хімік за знання мови може поїхати закордон по спеціальності чи працювати тут в лабораторії іншої держави за непогані кошти.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх