EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  639  2

ДОВІЧНЕ НЕУВ’ЯЗНЕННЯ, АБО НЕ ВАРТО ЗАРАЗ ГОВОРИТИ ПРО РЕВАНШ – ВІН ДАВНО ДІЄ!

У одних ейфорія, в інших – зрада. Це я про так званий "обмін полоненими", суть якого добре розумію, але, у першу чергу, не можу сприйняти формулювання (коротка і точна словесна форма вираження думки, поняття, завдання), що використовуються при звільненні наших громадян шляхом процесуальної очистки підозрюваних, обвинувачених й засуджених осіб.

Вкотре наголошую.

Перше. Обмін – це товарна операція, й використання цього слова відносно громадян дає підстави для вивчення ознак злочину, який називається "торгівля людьми".

Друге. Навіть не пахне там полоненими. У свої домівки повертаються наші патріоти-захисники Батьківщини, які були протиправно, незаконно й насильно бандитами-окупантами викрадені та позбавлені свободи пересування (їх процесуальний статус – потерпілі). А ворогам ми передаємо осіб, які підозрюються-обвинувачуються чи засуджені за злочини, вчинені у більшості своїй проти основ національної безпеки України.

Чому я підтримую рішення Президента України?

Перше. Із засудженими особами немає сенсу, враховуючи кричущу корупційність судово-виконавчої системи, няньчитись, й роками годувати їх на апеляційних, касаційних кухнях. На тому боці вони нікому не потрібні – там їх чекає швидка голодна та холодна старість, або смерть у складі бандитських батальйонів.

Друге. Відповідально стверджую, що більшість обвинувальних актів та велика кількість вироків судів "натягнуті", їх доказова база, як правило, основана на політичних лозунгах. При цьому кримінальні провадження не закриваються, виправдувальні вироки не ухвалюються лише із-за боязні слідчих, прокурорів і суддів бути "кинутими у сміттєві баки" радикалами, а від політиків отримати звинувачення у сприянні сепаратизму й тероризму.

Тому позбавлення від таких справ і осіб дає можливість нівелювати низку проблем, а також упередити можливі санкції міжнародних правових інституцій.

Третє, головне. Свобода й життя воїнів України - перш за все!

У чому будуть полягати негативні наслідки?

Тепер кожен, хто не зміг, не захотів, заважав слідству й суду, приховував злочини проти Майдану, будуть у весь голос кричати, що передача беркутівців росіянам унеможливлює розслідування та притягнення до відповідальності винних у загибелі Небесної Сотні та інших незаконних діях щодо громадян під час Революції Гідності.

Але знову ж таки відповідально заявляю, що вказані злочини можуть й тепер бути кваліфіковано й швидко розслідувані, а на той час вище керівництво країни – отримати самі жорсткі санкції за відповідними статтями Кримінального кодексу України.

Чому до цього часу це не сталося?

Частина представників влади, які були задіяні як виконавці, пособники, підбурювачі злочинів проти Майдану, вчинених у 2013-2014 роках, перейшла чи увійшла (безпосередньо або шляхом вживлення своїх представників) в так звану майданівську команду, що унеможливило належне розлідування. Така ж ситуація має місце й сьогодні - у владних кабінетах вони зберегли свій вплив, на жаль…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх