EN|RU|UK
Блоги Ірина Фріз
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  582  4

Україна все зможе завдяки Вам, Ветерани!

Вчора голова фонду Повернись живим Віталій Дейнега завітав до нашого прозорого офісу, привітав з прийдешніми та розповів про новий календар на 2020 рік Петро Порошенко, Iryna Gerashchenko, Rostyslav Pavlenko, Maria Ionova. Календар є унікальним, адже цього разу він дає нам змогу мати неабияку мотивацію для того, щоб йти шляхом, який обрали. Іванна Климпуш-Цинцадзе твоя ідея живе й розвивається.

Календар створено з нашими незламними та нескореними захисниками і захисницями, які будуть представляти Україну на змаганнях Інвіктус в наступному році в Нідерландах.

Зустріч з Петром Порошенко була змістовна і різнопланова. Віталій висловив слова вдячності за кошти, які було передано його фонду Петром Порошенко для організації відбіркових турів в Україні. І це був дуже необхідний тоді фінансовий чинник для організаторів, що дозволив не лише стартанути, а й зробити якісно новий підхід у підготовці та формуванні команди Invictus Games: Team Ukraine. Фонд Повернись живим розробив цю методику й довів її ефективність вже на етапі відбіркових змагань. Дуже крута і якісна робота в цьому напрямку!

А далі буде сто відсотків)! Адже цей календар отримали і різні політики, і різні достойники, які мають діяти гідно дивлячись в очі нашим героям.

Україна все зможе завдяки Вам, Ветерани!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх