EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  142  0

В Україні пересадили серце. Перший раз за останні 15 років.

Також лікарі пересадили реципієнтам чотири нирки від померлих людей. Загалом пять врятованих життів. За два тижні. Обидва донори були виявлені в Ковельській лікарні. Після діагностики смерті мозку та бесіди з родичами померлих, лікарі отримали дозвіл на вилучення органів.

П'ять врятованих життів в грудні завдяки українській трансплантації! Так тихо і без галасу має працювати трансплантація в Україні....

17 грудня в лікарні Ковеля з'явився донор, який врятував життя людей - одну нирку пересадили у цій же лікарні, друга нирка була доставлена бригадою лікарів до Інституту Шалімова, де й була пересаджена пацієнту. На жаль, серце та печінка виявились не придатними для трансплантації по медичним показам.

А сьогодні вночі в Інституті Шалімова провели ще одну трансплантацію нирки від померлого донора. Від цього ж донора ще одну нирку та серце пересадили у Ковельській районній лікарні.

Є речі, які просять тиші, поваги, подяки і відповідальності.

❤Потребує тиші і хвилини мовчання донор, якому я мав би подякувати. Я схиляю голову перед рідними донора, бо поки вся країна радіє, в сім`ї цих людей велике горе і вони, звісно, прийняли одне з найважливіших рішень в своєму житті.

❤Потребують поваги лікарі. Всі лікарі, хто брав участь: реаніматологи, хірурги, середній медичний персонал і весь медичний колектив.

То ж бажаю Рецепієнтам здоров`я та прожити справжнє життя за двох!! Бо це подарунок від Бога.

❤Відповідальності. Особливо від МОЗу, бо я не знаю, яка участь була цього органу в саме цих подіях. Однак впевнений, що МОЗ повинен прийняти позицію лікарів та забезпечити лікарні, інакше це буде лише одноразова подія.

«Активістам та експердам» хочу сказати: пам’ятайте, щоб зробити пересадку органу вам потрібно, як мінімум. отримати медичну освіту, ваші пости, що завдяки вам зробили трансплантацію, принижують гідність лікарів, є лукавством та нерозумінням процесів.

Лікарі показали знову, що можуть!! То, можливо, вже державі доречно гроші вкладати в розвиток української трансплантології, а не закордонної??Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх