EN|RU|UK
Блоги Олексій Братущак
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2981  60

Чи спровокував "мовний закон" вторгнення Росії в Крим?

Здається, нардеп "Слуги народу" Олексій Устенко передивився російської пропаганди. Бо озвучена ним теза дуже легко спростовується фактами.
Подивіться на зображення. Це оголошення на проросійському сайті Севастополя за 21 лютого 2014-го. На 23-є закликали зібратися севастопольців, які хочуть жити в Росії. Зібратися, щоб "неонацизм не прошов".


Також варто згадати, що мєдалька "за повернення Криму" згадує 20 лютого як початок анексії.
І мало хто вже пам'ятає, що Рада проголосувала за скасування так званого "мовного закону" Ківалова-Калєснічєнка 23 лютого. Тож це рішення Ради не могло стати спусковим гачком для Росії.
Проте Росія використовувала це рішення у своїй антиукраїнській пропаганді. Так само, як використовувала Майдан. Так само, як за допомоги Партії регіонів та їхніх телеканалів вкористовувала "фашизм не пройдет" та відповідні марші. Так само, як використовувала і Бендера з бЕндерівцями.
Усе це "провокувало" "зелених чоловічків". Усе це "стало приводом".

Севастополь, 23 лютого 2014-го. (Фото: Василь Батанов, Уніан)


Правда у тому, що усе українське провокує Росію, усе є приводом для агресії. Саме існування України - це вже привід для Путіна...
Ну і про "мовний закон" ще раз.
Він втратив чинність на 4 роки пізніше анексії Криму. А саме 28 лютого 2018-го за рішенням Конституційного суду. Чомусь ця подія не спровокувала Путіна до захоплення додаткових територій України...

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх