EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  196  1

Громадяни України мають право знати подробиці останніх домовленостей з Газпромом

Уряд має знизити комунальні тарифи на газ на 30-40%. 

Більше того, влада могла зняти це тарифне ярмо з українців уже давно, не чекаючи новорічних свят чи переговорів з Газпромом, які ще можуть обернутися Україні «газовим Мінськом». 

Що потрібно для встановлення справедливої ціни на газ? Насамперед, дві речі. Перше – спрямувати газ власного видобутку на потреби населення. Відповідний законопроєкт ми  зареєстрували ще на початку роботи нової Верховної Ради (а це - чотири місяці тому!).

І друге – необхідно модернізувати теплокомуненерго. Кошти на це є у фондах Європейського Союзу. Від українських чиновників потрібна лише конкретна програма модернізації. І, звичайно ж, не треба красти! 

І ще одна важлива річ. Громадяни України мають право знати подробиці останніх домовленостей з Газпромом. Зокрема, яка ж ціна транзиту? 

Наполягаю на цьому, бо для України завжди були згубними утаємничені газові переговори з РФ. Здебільшого вони завершувалися фінансовими чи політичними преференціями (читай: корупцією українських чиновників), а розплачувалися за це громадяни України, сплачуючи захмарні тарифи на газ.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх