EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  401  0

23 тисячі рублів, або Реінтеграція Донбасу можлива лише через входження України в СРСР

На окупованих українських територіях більшість громадян з російськими паспортами. Усі "державні службовці" терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" отримують зарплатню в російських рублях (як приклад, прокурор фейкової районної прокуратури – 23 тис. рублів, мало, але російських). Фінансові процедури – в системі РФ. Українські банки не працюють – лише "північного сусіда". Там будь-яка сфера давно й жорстко переведена на російські, причому державні рейки…

Чому позитиви, які представляють як шляхи для встановлення миру й повернення Донбасу, такими не являються?

ОБМІН.

Обміну особами за ніким незрозумілою та ніколи невиконаною формулою "всіх на всіх", які однією стороною незаконно затримані (Росія + ОРДЛО), а в Україні: підозрювані, обвинувачувані, засуджені на підставі рішень легальних державних органів, - немає кінця… Вже сьогодні наші затримали кількох злочинців, а російсько-терористичні сили незаконно позбавили волі двох наших заручників. Вони "не встигають" у списки.

ПЕНСІЇ.

Мешканці ОРДЛО намагаються отримати як російські виплати, так й українські…, гривні пригодяться, навіть при низькому курсі обміну на російські рублі… Але орієнтир на Російську Федерацію! Це шахрайство щодо української Держави.

КОРДОН.

Нібито визнають мінські домовленості, є прихильниками нормандському формату, але напередодні зустрічі в Парижі приймають рішення, що їх території – це повністю Луганська й Донецька області. Відкритий обман!

ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ.

Нібито розвели (відвели), але кожен день "після Парижу" вбивають наших бійців.

ТЕРОРИСТИЧНО-ПРАВООХОРОННА СИСТЕМА.

Прокуратура, поліція, органи безпеки, суди, виконавча служба тощо, які незаконно утворені терористичними організаціями ОРДЛО, повністю, хоча поки що без офіційного статусу, афілійовані у відповідні структури РФ. Там ніколи не дозволять повноцінно працювати українським прокуратурі, органам безпеки, поліції, розвідці…, хіба що "прогнувшись".

Я хотів би почути особу, яка сьогодні бачить можливість й наполягає на проведенні українських виборів на окупованих територіях. Відізвіться – маю для вас процесуальний статус!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх