EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  122  1

Пропоную позбавити топ-корупціонерів можливості відкуповуватися заставою від покарання

Дістала ця спортивна риболовля корупціонерів!

Багато галасу, піар антикорупціонерів та самих корупціонерів, а жоден топ-корупціонер не ув’язнений, жоден вкрадений мільйон не повернули в бюджет.

Обурює, що можновладці, які роками розкрадали країну, ухиляються з-під варти, відкуповуються від покарання заставою. Їх немає на лаві підсудних. Їх немає за ґратами. У владі, чим вище чиновник, тим дужче збагачується.

Досить! Сьогодні подав зміни до законодавства, якими передбачаю НЕ давати можливості топ-корупціонерам відкуповуватися, тобто - скасувати заставу.

А щоб корупціонери не ховалися за міжнародними конвенціями та “правами людини”, пропоную також застереження - призупинити дію Міжнародної конвенції прав людини стосовно наших корупціонерів у владі аж до 2027 року.

Друзі, у мене немає сумніву, що ви підтримаєте мою законодавчу ініціативу! Чи згодні, щоб до 2027 року ми скасували заставу і не застосовували міжнародний захист для українських топ-корупціонерів?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх