EN|RU|UK
Блоги НЦП
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  122  0

Захист захисникам!

Сьогодні майже 375 тисяч учасників бойових дій. Минулого року у тюрмах знаходилося орієнтовно 210 бійців. Позаминулого року амністія звільнила понад 500 захисників України. Сьогодення проявляє недосконалість правоохоронних органів, судової системи. Відсутній єдиний дієвий механізм “повернення” ветерана до мирного життя. Десятки українських бійців потраплять за ґрати, в тому числі за сфабрикованими справами. За час правозахисної діяльності пересвідчився у цьому повною мірою.

Минулого тижня при Міністерстві ветеранів утворена робоча група з питань моніторингу стану дотримання прав і свобод засуджених/узятих від варту ветеранів. Головою призначено мене. Особистий досвід перевірки установ виконання покарань продемонстрував жахливий рівень дотримання прав і свобод в них. Остання відповідь Уповноваженого з прав людини свідчить про недостатню увагу саме учасникам бойових дій. Тим людям які захищали Українську державність.

Віднині правам ветеранам буде приділятися достатня увага. Основні завдання: Моніторинг стану дотримання прав і свобод засуджених/узятих під варту ветеранів , Аналіз виявлених проблем, Напрацювання шляхів вирішення. Маємо реальний важіль впливу для покращення теперішньої ситуації. Робоча група це не одна людина. Тому закликаю журналістів, експертів, юристів, громадських діячів та людей доброї волі приєднуватися до Команди!

Для зворотнього зв’язку ncp.ukraine@gmail.com

Голова правління ГО “Національний центр правозахисту” Денис Поліщук

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх