EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  72  0

Черга пацієнтів на лікування за кордоном стане публічною.

Таке рішення прийняли на засіданні Кабінету міністрів України.

Дякую Міністерство охорони здоров'я України та Zoryana Skaletska за те, що наші пропозиції взяті у роботу! Це дозволить уникнути маніпуляцій та усуває корупційний ризик (можливість у ручному режимі змінювати черговість людей, які очікують оплати лікування за кордоном). Три роки тому ми те ж саме пропонували зробити команді Супрун, проте тоді нам казали, що це неможливо! І ось, ми подали механізм шифрування даних людини та пропозиції щодо тих пунктів, які можуть бути публічними.

Вже невдовзі людина, яка очікує допомоги від держави, зможе чітко знати на якому етапі перебуває розгляд справи, скільки людей очікує попереду. Це розвантажить і роботу секретаря комісії, яка щодня витрачає багато часу на надання інформації пацієнтам, та унеможливить безпідставні звинувачення в адресу секретаря комісії, які так часто зараз лунають.

Сподіваємось що зовсім скоро трансплантації будуть робити в Україні і за кордон ми будемо їздити лише на екскурсії, а наразі такі маленькі позитивні зміни можуть врятувати людське життя.

Зміни на краще можливі. Варто лише цього захотіти.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх