EN|RU|UK
Блоги Геннадій Друзенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  717  9

Україна в центрі американського торнадо

Після того як Палата представників затвердила статті імпічменту Трампа, команда американського президента перейшла в контрнаступ. Її стратегія полягає в тому, аби представити імпічмент як відчайдушну спробу демократів замести сліди корупції, яку вони підтримували в Україні і від якої мали добрий гешефт.

Руді Джуліані, особистий адвокат Трампа, публічно звинуватив минулу українську владу часів Порошенка у:

— незаконному виведені з України мільярдів доларів;
— відмиванню цих грошей у тісній співпраці з топами Демпартії;
— хабарях;
— вимогательстві;
— нецільовому використанні міжнародної фінансової допомоги;
— втручанні в президентські вибори в Америці у 2016 році.

Також він звинуватив Йованович у лжесвідченні під присягою.

Юрій Луценко та Шокін — ключові свідки (Юра, до речі, дійсно вивчив англійську). Окрім них, Джуліані інтерв‘ював з Деркачем, Охендровським, Тележенком та Артеменком. Можливо, усі вони або деякі з них свідчитимуть у Сенаті під присягою.

Три серії фільма з докладними свідченнями українських екс-високопосадовців, які зібрав Джуліані, можна подивитись тут: https://www.oann.com/oaninvestigates/

Джуліані може бути цинічним політиком. Але як досвідчений адвокат він точно знає правила гри. Якщо його публічні звинувачення не підтвердяться, він в кращому разі поставить жирний хрест на своїй адвокатській кар‘єрі та ризикує розоритись. В гіршому — сяде до в‘язниці.

Тому все дуже серйозно. Україна остаточно стала розмінною монетою у великій і жорстокій американській грі. І як завжди, знайшлось чимало українців, які цьому залюбки підіграли...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх