EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  295  1

Путін «обробляє» Зеленського, щоб той грошима Януковича компенсував Керченський міст і «Північний потік»

Путін «обробляє» Зеленського, щоб той грошима Януковича компенсував Кремлю будівництво Керченського мосту і «Північного потоку».

Навздогін нормандського рандеву Зеленського…

Думаєте, тет-а-тет Зеленського з Путіним минув для країни без наслідків? Я би не розслаблялась. Ось вам інформація для роздумів…

Почну з персонажа, якого зараз піарить російське телебачення, як «главного врага Порошенка». Вам цікаво, кого вони так називають? Ні, це не Зеленський і не Путін. Це такий собі Сем Кіслін. Хто це? Останній мамонт сумнозвісної російської мафії Нью-Йорка. Три останні роки він працює на Януковича – оскаржує конфіскацію 1.5 млрд. доларів «общаку» янучар в державний бюджет України в часи президента Порошенка (саме тому Порошенко ворог). Кіслін, каже, що Україна помилково ті гроші конфіскувала, бо вони не Януковича, а його…

Причому, Кіслін – нова аватарка Януковича – з’явився акурат після конфіскації. Тоді у Януковича залишилася остання надія на російську мафію, щоб повернути ці гроші. Тим паче, на кого ще спертися Януковичу (колишньому директору Автобази), як не на Кісліна – директора гастроному в радянській Одесі.

Щоб захистити «спец конфіскацію», я особисто ініціювала порушення кримінальної справи проти власника грошей Януковича. У 2018 році СБУ заборонило йому в’їзд в Україну.

Отож вся майданівська влада для Кісліна - вороги. А ось Зеленський - кумир.

Чому Кіслін так облизує Зеленського? Очевидно, це може означати одне – у Кісліна є причини вважати, що Зеленський допоможе скасувати конфіскацію грошей Януковича. І у мене є причини в цьому підозрювати Зеленського.

Адже, під час першого візиту Зеленського у Вашингтон, Богдан, Зеленський і Кіслін зустрічалися. Після цього Кісліну був дозволений в’їзд в Україну. Він зустрічався з Генпрокурором Рябошапкою та керівником СБУ Бакановим.

Зрозуміло, що на цих зустрічах Кіслін домовлявся виключно про скасування конфіскації грошей Януковича. І те, що зустрічі з посадовцями відбувалися – це вже свідченням того, що влада готова до такого «діалогу» про повернення конфіскованих грошей Януковича назад в кримінальний «общак».

Також варто зауважити, що влада дискредитує себе зустрічами з Кісліним ще й тому, що він не визнає російську агресію. В одному з сюжетів російського телебачення показано, що він зупиняється в найдорожчому готелі Москви, де колись зупинявся цар. Москва для Кісліна – Мекка, рускіє – брати.

Цікаво, що російське телебачення піарить Кісліна, як найкращого друга "всіх" американських президентів. Особливо, Трампа… Хоча сам же він дозволяє хамство на адресу певних представників американської влади.

Цікаво, що в свій час Кіслін, як американський громадянин, заручився підтримкою американського посольства в Україні, що навіть НАБУ почало перевіряти законність конфіскації, а тепер публічно таке верзе… «Йованович – алкоголічка. З ранку разом з Порошенком пляшку віскі випивали…», - це пряма цитата.

Я наводжу цю недипломатичну цитату тому, що зустрічі влади з таким маргіналом повністю руйнують діалог України з США.

Мабуть, цього і домагається російський кримінал, що також працює на Великую Росію і Путна. А якщо нова влада ще й скасує конфіскацію, то, повірте, ці гроші підуть не Кісліну, і навіть не Януковичу, а Путіну.

Адже Кіслін – просто найманець, а Януковичу треба розплачуватися за пансіон в Ростові, за невиконання зобов’язань перед Путіним, даних в 2013 році. Путін вимагає від Януковича ці гроші, як компенсацію за витрати на будівництво Керченського мосту та «Північного потоку». Путін вважає, що можна було би заощадити на цих проектах, якби Янік в 2013 році виконав зобов’язання – притягнув Україну в тайожний союз.

Проте, Янукович не може віддати Путіну ці кошти без сприяння української влади. Без Зеленського.

І цілком можливо, саме в цьому ключі йде найбільший тиск Путіна на Зеленського. Мовляв, спочатку репарація, а там я проявлю милість і не буду від тебе вимагати показової капітуляції… ще, мовляв, покеруєш.

І найгірше, що ті півтора ярда баксів – це далеко не вся сума «общаку» Януковича – тої грошви, яку накрала донецька мафія з країни.

Справа в тому, що ті півтора ярди, які конфіскувала Майданівська влада, - це менша частина «общаку». Більша – 7.5 млрд. Менша частина заради легалізації була вкладена в купівлю облігацій внутрішнього боргу, більша частина пішла на купівлю облігацій зовнішнього боргу України. Більшу частину ми не могли арештувати, бо це би означало дефолт країни.

Але правдами та неправдами, майданівська влада не гасила ці облігації, хоча повинна була ще в 2016 році. А ось нова влада, як слухняне телятко, почала гасити – платить мовчки і не шукає шляхи, як вискочити з кабали. Знов таки, переконана, Янукович передав ці облігації Путіну. І таким чином нова влада, по-суті, почала виплати агресору гігантських сум репарацій.

Проте, і це ще не все… Є ще 3 млрд. доларів. Це ті гроші, за які Росія в 2013 році викупила українські облігації. Це була свого роду легалізація хабаря Путіна Януковичу за відмову від євроінтеграції. Постмайданівська влада різними правдами і неправдами, знову ж таки, відмовилася гасити ці облігації.

Напередодні нормандської зустрічі Кремль вже підняв питання цих коштів. Впевнена, що про них говорилося на зустрічі тет-а-тет з Зеленським. І жодної інформації. А це серйозна небезпека, що Зеленський – заплатить!

Отже, всього мова йде про гігантську суму грошей Януковича – 12 млрд доларів (і це ще без відсотків), які Путін хоче отримати від України за допомогою Зеленського. І я не бачу, щоб Зеленський якось опирався. Нова влада або замовчує проблему, або проводить підозрілі зустрічі, або мовчки платить.

Якщо візуально, то це Караван на Схід з двома десятками Камазів стодоларових купюр. Якщо комусь щось не зрозуміло, то саме так виглядає капітуляція країни.

Більше інформації у відео: Путін «обробляє» Зеленського, щоб той грошима Януковича компенсував Кремлю будівництво Керченського мосту і «Північного потоку»Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх