EN|RU|UK
Блоги Сергей Иванов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  11201  9

Вбивство волонтера Артема Мирошниченка (відео)

Вчора Донецький апеляційний суд арештував без права внесення застави неповнолітнього Миколу Барабаша, який підозрюється в заподіянні волонтеру з м. Бахмут Артему Мирошниченку тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого. Спільник Барабаша, також неповнолітній Олександр Баришко, який має умовний строк за грабіж, також перебуває під вартою без права внесення застави.

Цей злочин набув широкого резонансу в суспільстві, з'явилися низка версій щодо його мотивів, у т.ч. версія щодо конфлітку на ґрунті мови. Я не бачив матеріалів кримінального провадження, тому не хочу робити висновку за слідство. Але мені вдалося отримати відео з камери спостереження, яка зафіксувала момент скоєння злочину. 

Судячи з усього, окрім заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, має місце також грабіж або навіть розбій. Також відео спростовує версію Баришка, що він начебто не чіпав Артема. Я умисно публікую його, аби ніхто не мав ілюзій щодо обставин злочину. 

Сподіваюсь, слідство буде проведено якісно та оперативно, а суд постановить максимально суворий вирок злочинцям. Українське суспільтство уважно стежитимемо за цим.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх