EN|RU|UK
Блоги Катерина Одарченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  125  0

Типовий Київ або головні проблеми столиці

Особисто я дуже люблю столицю нашої держави, тому мені, звісно, не байдуже, що з нею відбувається. Хочу пройтись по цим проблемам, що найбільш кидаються в очі, та які відповідальна влада давно б вже мала вирішити.

Корупція

Почнемо з найбанальшіного та не менш від того шкідливого. Корупція, що вже є фолькльорною складовою української буденності, у органах місцевого самоврядування вважається головною проблемою міста для 89% опитаних киян. Особливо це стосується корупції у комунальних підприємствах.

Комунальні підприємства в Києві - це просто бюджетна яма. Їх тисячі (з районними, натурально, більше тисячі). Через бюджетні КП раніше і зараз вимиваються гроші з бюджету, стискається бюджет розвитку. А бюджет "проїдання" стабільно великий. Де існують сотні КП, там через них неминуче вимивають гроші.

Корупція, як явище, завдає комплексної шкоди всьому місту. Корупція - це недобудовані вже з десяток років мости. Корупція - це жахливий стан будівель. Корупція - це МАФи там, де їх не має бути, і знесені МАФи там, де їм за законом бути цілком можна. Корупція у міських органах має найбільш ієрархізовану систему “дерибана”, де гроші з бюджету, поки проходять усі ступені посадовців, свого безпосереднього призначення просто не досягають.

Дороги

Ця проблема стосується безпосередньо як стану доріг, так і логістики всередині міста, яку вони повинні забезпечувати. Фізичний стан доріг цілком можна віднести до пункту про корупцію, багато говорити тут нема про що. Варто краще згадати про логістику.

Так вже склалося, що до Києва підходять одразу три міжнародних транспортних коридора. Якщо подивитись на мапу, то ми побачимо, що Київ - це перехрестя. Таким чином, було б логічно, якщо б в столиці були якісь світофори, розв`язки, навігація - але це не про Київ.

Тут транспортні коридори зникають серед спальних районів. Вантажі з Парижу до Москви губляться серед маршруток на Троєщину. Необхідних для транспортного вузла типу доріг - автобанів - відповідної якості в Києві немає. Усе що в нас є - це Окружна. Але вона недобудована. Тим більш на справжньому автобані має бути мінімум міського транспорту, відсутні наземні переходи, відсутні багаторівневі розв`язки.

Наразі звісно існує проект великої окружної дороги довжиною 40 км. Але де на неї брати гроші?

Псевдоактивізм

Псевдо-активісти в Києві стали вже справжньою проблемою, оскільки під виглядом наче добрих справ займаються відвертим вимаганням та “кошмаренням” неугодного чиїмось інтересам бізнесу.

Одним з таких прикладів є війна навколо Протасового яру. Забудовника, який зараз проводить там роботи, малюють “злим та поганим”, хоча насправді робить необхідну справу, оскільки є життєва необхідність створити укріплення, інакше клініка Амосова може обрушитися, оскільки Протасів Яр “сповзає”. На це потрібно десятки мільйонів гривень, але у міста на це грошей немає. Це зобов’язується зробити забудовник.

Крім цього, забудовник має домовленість з вищезгаданою клінікою. Домовленість з місцевими жителями про благоустрій району. Забудовник не буде чіпати гірськолижну базу, що знаходиться на Протасовому. Та забудовник зобов’язується виплатити 10 мільйонів за 180 вирубаних дерев (цих грошей вистачить, щоб посадити 7000 дерев).

У той самий час “активісти”,що стоять на заваді забудовнику, встигли “спалитися” на відео, як вимагають 300 тисяч доларів (https://www.youtube.com/watch?v=nIGtXPcdsHY&fbclid=IwAR0hxZZZQb9i6vfhqUG8uJKS_rMDrCsSknp9-9NX0Rtx6tako5vlFvYWmeQ). Кидались світлошумовими гранатами (https://www.youtube.com/watch?v=xiSobKrxolk&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3LB3dskFuCiacx00uXOobUOujEEyBcLTN_JorBIt8KjlHw-10Xr3ywlYI). Один з “активістів” Мельниченко на відео каже, що “50 тис. доларів - це тільки витрати з його кишені на війну в Протасовому”.

Зараз новий радник Кличка Максим Бахматов приєднався до підтримки “захисників” Протасового Яру. Тобто, він підтримує відкритих рекетирів та бандитів, що зі зброєю руйнують чужу власність, та не дають врятувати від обвалення клініку Амосова. Що ще раз демонструє нам, що краще хай місто розвиває бізнес. Влада або робить нічого або відверо шкодить.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх