EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  180  0

Крим як смітник для Москви

Після масового обурення населення північноєвропейських регіонів РФ спробами облаштувати на їх території масові сховища сміття московської агломерації Кремль змушений шукати інші шляхи.

Бо стихійні мітинги по десять тисяч осіб в райцентрах (для того щоб зібрати стільки в Москві тамтешня "опозиція" може лише мріяти) раптово стали для федеральної влади вкрай болісною проблемою. Яку хочуть вирішити за рахунок окупованого Криму, а саме його північної частини, куди наразі налагоджено через Керченськй міст пряме залізничне сполучення з РФ.

Держава-агресор очікує що протестів тубільного населення або не буде або що вона зможе їх ефективно нейтралізувати, не утворюючи соціальний конфлікт в самій РФ. Бо для свідомості населення РФ кримчане звісно ніякі не росіяне і пара тисяч "печінок на асфальті" Джанкою чи Сімферополя там нікого не обурить. Наразі суспільну думку в державі-агпесорі активно готують для такого рішення.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх