EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  151  0

Земля - товар. Крапка

Українську землю сільськогосподарського призначення умовно можна розділити на дві найбільші категорії - земля у державні власності та у приватній (т.зв. паї).

Історія з державними землями сільгосп призначення почалась ще за режиму Януковича. Його оточення прибрало до рук шляхом надання в оренду за безцінь близько 10 млн га с/г земель України, які лягли в основу створення великих "офшорних" агрохолдингів.

Режим Порошенка відзначився "перерозподілом", починаючи з 2016 року, вкрадених земель і початком повторного масштабного пограбування тих самих 10 млн га державних с/г земель, використовуючи старі схеми з "фунтами" руками місцевих чиновників і посадовців Держгеокадастру. Головними організаторами процесу розкрадання с/г земель за режиму Порошенка були В. Гройсман і М. Мартинюк.

Саме ці високопосадовці "кришували" схеми розкрадання с/г земель по всій країні і "паралізували" роботу правоохоронної системи у напрямку протидії розкраданню.

За планом, ринок землі має запрацювати в кінці 2020 року. Отже, зі скасуванням мораторію на початку 2020 року, за півроку буде легалізовано і перепродано близько 10 мільйонів гектарів сільгосп земель, що були у державній/комунальній власності (в основному це і були землі запасу), і що вже давно поділені між командою Сороса/Порошенка і російськими власниками найбільших агрохолдингів України.

Ось чому навіть елементарний аудит с/г земель в Україні ніхто не зацікавлений проводити...

Окрім того, "нова команда" Зеленського намагається ліквідувати "відпрацьовану" шахрайську схему Держгеокадастру (так би мовити, кінці в воду) і за допомогою закону "Про ринок землі" відкрити шлях до розграбування вже 27 млн га с/г землі, що формально знаходяться у власності громадян у вигляді земельних паїв!

На жаль, кругозір українського селянина обмежений розмірами власного паю. Тому, для нього розпоряджатися своєю ділянкою означає продати її.

Очевидно, що скупити землю пропонується іноземцям, олігархам і агрохолдингам. А тому, закон про ринок земель - це вже посягання на 27 млн га земельних паїв українців (фактично на приватну власність кожного українця-селянина), які були під умовним захистом мораторію на продаж землі.

Українські націоналісти не хочуть, аби шахраям було подаровано 10 мільйонів гектарів держаної землі. Тому й виступають проти негайного скасування мораторію.

Українські націоналісти не хочуть, аби 7 млн селян розпродали за безцінь 27 млн га тим же шахраям. Тому й виступають проти грабіжницького земельного закону.

Натомість, українські націоналісти хочуть, аби власники паїв мали можливість розпоряджатися (могли продати) своєю землею. Тому й пропонують у своїх програмах або можливість продажу своїй же місцевій громаді, або державному земельному банку.

І наостанок, про референдум. У світлі прийнятих ЦВК змін у процедурі голосування виборців, перепису населення за допомогою ІТ технологій - нинішній режим завжди буде отримувати "потрібний" результат на виборах і референдумах.

Зеленським референдум щодо продажу землі іноземцям заплановано на вересень 2020 року. До цього часу будуть відпрацьовані механізми махінацій і масштабних фальсифікацій виборчої системи для проведення референдумів і місцевих виборів.

Очевидно, що у проведенні референдуму щодо запровадження ринку землі ніхто не вбачає панацеї. Проте, це чи не єдиний мирний спосіб відтермінувати національну катастрофу.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх