EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  436  0

РОЗШУКУЮТЬСЯ ВІЙСЬКОВОПОЛОНЕНІ В УКРАЇНІ! ХОЧА Б ОДИН!

Чи може відбутися обмін полоненими між Росією та її сателітами – терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР", й Україною? Полоненими - ні.

В Україні не утримується жодного полоненого – усі особи, яким намагаються надати такий статус, це - або підозрювані, або обвинувачені, або засуджені за злочини проти основ національної безпеки.

Наші бійці, добровольці, волонтери, журналісти тощо, незаконно викрадені, насильно захоплені – це не полонені, а потерпілі (заручники) від злочинів, вчинених особами, які представляють окупаційну владу на окремих територіях Донецької і Луганської областей.

Чому ж так хочеться Росії називати процес звільнення з обох сторін – обміном полоненими.

По перше. Таким чином процесуальний стан осіб, затриманих українською владою, нівелюється, й з них на міжнародному рівні знімаються усі обвинувачення у злочинах проти України.

По друге. Полоненими (не вдаючись у тонкощі Конвенцій) вважаються особи, які приймають участь у війні або внутрішньо-державному збройному конфлікті. Війну ні агресор, ні Україна не оголошували. Значить, кажуть в РФ, у нас – громадянська війна! Що й намагається довести Росія, у тому числі використовуючи й фіксуючи усюди формулювання - "обмін полоненими".

Женевська конвенція про поводження з військовополоненими визначає, що вони утримуються в спеціальних таборах (мова не про СІЗО). Якщо ми говоримо про обмін полоненими – то покажіть хоча би один такий табір в Україні, хоча би одного "офіційного" полоненого!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх