EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  213  0

Нові спостереження щодо гібридних дій ворога на Донбасі (6 мовами)

Нові спостереження щодо гібридних дій ворога на Донбасі опубліковані та перекладені волонтерами міжнародної спільноти InformNapalm 6 мовами світу.

Це технічний пост для тих, хто бажає допомогти поширювати важливу інформацію.

Надаю в пості перелік на мовні версії, кожний може обрати якою мовою ретранслювати цю інформацію:

________________________________________________

🔥 Нагадуємо, що до спільноти InformNapalm можна долучитися як волонтер: розслідувач, розвідник-інформатор, аналітик, перекладач, журналіст, дизайнер, або активно допомагати поширювати інформацію в мережі.

Якщо вам подобається те, що робить InformNapalm, але у вас бракує часу, щоб брати активну участь в діяльності спільноти, то ви можете підтримати проект фінансово, підписавшись на зручну для вас суму пожертв через Patreon:

(так ми будемо знати на який бюджет щомісяця зможемо розраховувати і планувати розвиток).

Якщо взагалі немає часу і бажання підписатись на щомісячні внески, то можна просто скинути одноразову допомогу на картку сісадміна:

👍 (картка Приватбанк) 5169 3305 1896 4264 - Колесников Володимир (з поміткою "Для InformNapalm")

Власне, зараз у нас першочергові заплановані витрати, на які ми збираємо - це сплата за хостинг $2000 за наступний 2020 рік.

🗯 Одразу для всіх, хто агітував переїхати на дешевші сервери і пропонував допомогу зазначимо. Ми були і залишимось на своїх серверах, бо в більшості країн можуть виникнути проблеми з законодавством через характер матеріалів, які ми публікуємо. Європейське і американське законодавство негативно ставиться до публікації того, що вони вважають "персональними даними", і їм практично неможливо пояснити різницю між "персональними" і даними зібраними у відкритих джерелах проти військових злочинців. Ми через це змінили не одного хостера, але зараз у нас залізобетонна підтримка, та абузостійкість, що обумовлює ігнор скарг від державних органів від країни північних орків. Також у нас потужний захист від DDoS-атак, ми стикалися з потужностями до 106 Гбіт/сек, і далеко не кожен провайдер погодиться витримувати такі атаки у себе. Тож за абузостійкість та утримання баз даних в безпечі нам доводиться витрачати значні кошти. І це далеко не єдині витрати, які потрібно покривати для забезпечення діяльності проекту. Спонсорів та грантів у нас немає, тому надія тільки на відданих фанатів та друзів.

Ну і вибачте, що багато років нічого не просили, а цей рік стали просити і періодично нагадувати про потреби.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх