EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  405  0

Надувний круглий стіл від росіян в ООН

Бутерброди для Венесуели: фейкові заходи росіян в ООН.

В це важко повірити, але маємо ще одну, окрему істерику від росіян щодо подій на Форумі ООН з питань меншин в Женеві. Загалом у мене склалося таке враження що цей доволі пересічний міжнародний захід, де проросійським "громадським діячам" та "експертам" просто можна кожного року безперешкодно декілька хвилин щось побрехати, без істотних політичних та правових наслідків, РФ переплутала з якоюсь епохальною Версальською чи Ялтинською конференцією про поділ світу. Що ж, яка імперія, такі й конференції, але я про інше.

Бо 28 листопада зранку був змушений спростувати фейковий анонс російського пропагандистського порталу RuBaltic.Ru про те що цей "аналітичний портал" нібито організує "в рамках заходу" а саме – Форуму ООН з питань меншин якісь там "круглий стіл" про "проблеми російськомовних мешканців Прибалтики та України".

Адже, як свідчили документи Форуму, доступні на його офіційній сторінці на сайті ООН, насправді серед переліку заходів, що організовували на полях Форуму неурядові структури, такого круглого столу не було, то ж захід був цілком фейковим. Я ще тоді порадив порталу RuBaltic.Ru проводити, з метою економії коштів, такі "круглі столи" через дорогу від будівлі ООН в Женеві, на території колишнього представництва СРСР в ООН, яке наразі (цілком неправомірно й безпідставно) використовує постпредство держави-агресора при міжнародних організаціях.

Що ж, здається росіяни мені почули. Бо наразі RuBaltic.Ru стверджує, що "круглий стіл" був справжнім, оскільки його насправді організував не "аналітичний портал", а саме поспредство РФ при ООН, тобто російські дипломати. А також – оскільки на захід завітали дипломати Сирії та Венесуели. Що ж, мабуть й до вбиральні ООН ці дипломати "двох провідних цивілізованих держав світу" також заходили в той день, але це ж не зробило її вагомим міжнародним майданчиком.

Дякуючи порталу RuBaltic.Ru за нинішнє самовикриття себе як ширми для заходів російських дипломатів та "дипломатів" в ООН (нагадаю що у анонсі заходу 28 листопада звісно ні про яку організацію росіянами цього заходу "пригнічених меншин" не йшлося), додам наступне.

Представництва держав при міжнародних організаціях також звісно можуть проводити офіційні заходи на полях міжнародних конференцій. Але для того, щоб процедура була дотримана, такі заходи мають бути в програмі конференції. "Круглого столу" від росіян, анонсованого порталом RuBaltic.Ru, у жодних програмних документах Форуму ООН з питань меншин, повторюся, не було. Звісно ніхто не заважає РФ, як нібито державі-члену ООН нагодувати з барського плеча бутербродами та кавою нещасних венесуельських та сірійських дипломатів і десяток завезених в Женеву самими ж росіянами пропагандистів. Але така "політінформація" звісно може мати значення лише як голе знаряддя російської пропаганди, адже ніякого політичного чи організаційного відношення до Форуму проведене росіянами в Женеві це збіговисько не мало. Така фейкова, "надувна" нинішня "дипломатична могутність" РФ вражає навіть мене, хоча в ООН я бачив за крайнє десятиріччя забагато…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх