EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  353  1

Традиційна сім'я обурює... Яну Зінкевич!

На превеликий подив, із вересня у школах ввели корисний факультатив "Основи сім'ї". Курс виглядає неочікувано на тлі писанини "План дій щодо реалізації стратегії у сфері прав людини", яка приховує небезпечні маніпуляції, яку задекларував Порошенко, а продовжує виконувати Зеленський. Курс "Основи сім'ї" - краплина в море на фоні сьогодення. Одначе це корисна "краплина".

На факультативному уроці йде спілкування про те, що родина - це відповідальність, а сімейні цінності мають значення. Це важливі посили, яким треба присвячувати думки з молодшого віку. В цьому є потреба у країні з частими розлученнями, сирітством і абортами.

Але проти "Основ сім'ї" збунтувалися депутати ВР. Серед них ще й та, хто прославилася на фронті російсько-української війни. Захищати єдність українських земель і обуритися захистом інституту сім'ї... Наскільки це цинічно.

Яна Зінкевич спільно з ліволіберальними "колегинями" побачили, що в підручнику "ДИСКРИМІНУЮТЬ" всіх і вся тим, що: говорять про шлюб як союз чоловіка і жінки; застерігають проти внутрішньоутробного вбивства дитини; нагадують про християнські традиції у інституті шлюбу, які незалежно від нашого бажання є частиною нашої культури. Який жах! Ви розумієте? Депутаткам не сподобалося, що курс не проповідує культурні цінності марксизму, а говорить про дещо корисне для відтворення народу, котрий скорочується!

Жах просто жахливий. Бажаю Яні Зінкевич якомога швидше оговтатись. І зайнятися роботою в інтересах українців! Хай спробує принаймні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх