EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4567  18

Ельдорадо для мешканців Донбасу

На сайті ради заявився цікавий законопроект 2083д.

Про виплату пенсій мешканцям окупованого Донбасу.

Так от воно об’єднало непоєднуваних на перший погляд авторів — Королевську і Максима Ткаченка, того, що в РНБО. Радуцького, Королевську, Юлю Володимирівну і ще усяких ноунеймів.
Пропонують виплачувати без реєстрації як переселенців, без терміну давності і якшо нема доків — можна по реєстру.

Цікаво, чи це рішення під норманді чи нє? Бо за кілька тижнів тому Сивохо з Ткаченком наобіцяли Ельдорадо для мешканців Донбасу. Неясно лиш за чий рахунок (тобто ясно, що наш, а не російський).

Тут є два питання.

А чого названі державники не склепали законопроект про виплату пенсій для Криму? Чи уже змирилися з тим, що це "не Україна". Або ж нема грошей.

Зате на аналогічні пропозиції по я Донбасу гроші чомусь є.

Цікаво лиш, як доставлятимуть пенсії в ордло. Бо раніше думали над такими механізмами: Був варіант кілька місяців тому — відкриття уздовж лінії зіткнення або на КПВВ мобільних відділень банків. Хоча так як війна і ДРГ нікуди не поділися, це небезпечна затія — і так касирів хіба можна наразити на смерть.

Була ідея із допомогою міжнародних організацій і Червоного хреста — але теж неясно, як з безпекою і щоб кеш не покрали зацікавлені бойовики.

Третє —передбачає відкриття повноцінних відділень українських банків в ОРДЛО. Це величезний ризик, пов’язаний як з безпекою, так і мародерством. І головне — неможливо без домовленостей із Пушиліним і Пасечніком, які прямо ржуть над зеленими як коні і кажуть "наша мечта капитуляция Киева". Цікаво, отримали оці двоє бажані ніштяки під норманді чи ні.

Хоча почнемо із головного — де у нас гроші в бюджеті на подібне задоволення, якщо бюджет намалювали із кредитом мвф, а його не дають поки.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх