EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  228  3

InformNapalm потрібна ваша підтримка

Мені шкода про це писати на шостому році існування сайту міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, але нам потрібна допомога, бо самостійно ми не впораємось. Всі попередні роки ми самостійно покривали витрати на хостинг і домен, але з роками стає все важче, тому просимо підтримки. Сподіваюсь, що редактори Цензор.нет не забанять мене за цей допис і не видалять його, а навпаки - допоможуть, щоб його побачило більше читачів. 

В січні 2020 року волонтерів спільноти InformNapalm очікують великі витрати: ми маємо сплатити за сервери сайту InformNapalm.org $165*12 міс. = $1980 (за наступний рік).

Тому, розуміючи, що в січні далеко не всі будуть читати фейсбук і реагувати на прохання донейтів, то звертаємо увагу вже зараз. Поки LiqPay для нас не працює з технічних причин, тому залишається лише підписка на Patreon: https://www.patreon.com/informnapalm

Враховуючи комісію, то $2000 ми викладемо за сервери, все, що збереться понад цю суму - буде витрачатись на інші важливі потреби спільноти: потрібно придбати ноутбуки та програмні засоби.

Ви часто бачите, що наші дослідження щодо російської військової агресії потрапляють на шпальти ЗМІ і в новини, наші матеріали презентувались на сесіях в ПАРЄ, НАТО та ОБСЄ. Проте, у нас немає ніяких грантів чи великих спонсорів, лише мікродонейти, ми тільки почали збирати благодійні внески і зараз бюджет всього проекту складає трохи більше $600 на місяць. Тому ваші благодійні внески - це єдине джерело фінансування, яке може покрити витрати і знизити навантаження на гаманці волонтерів і допомогти існуванню та розвитку цього унікального та незалежного волонтерського проекту.


InformNapalm має найбільші відкриті бази даних в світі щодо російської агресії. Матеріали досліджень перекладені волонтерами на десятки мов світу. 
Ви можете переглянути ці матеріали тут

Також, якщо ви вперше почули про InformNapalm, то отримати більше інформації про спільноту можна тут. 

Будемо вдячні за будь-яку підтримку. Якщо вам треба уточнити якусь інформацію, то можете звернутись до мене у фейсбук.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх