EN|RU|UK
Блоги Горковенко Владимир
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  448  0

Кац предлагает здаться...

🗣Позавчора оприлюднили опитування в якому 75% підтримують прямі переговори Президентів України та Росії. Народ сказав «надо», Володимир Зеленський відповів «есть!» і набрав Володимира Путіна. 

🤷‍♂️Дві заяви про одну розмову. Але акценти зовсім різні.  Володимир Зеленський говорив про спи****ні з кораблів трухани, унітази та зброю. Володимир Путін обіцяв усе повернути, але в обмін на газовий контракт.

😳Київ уже заковтнув наживку і через міністра енергетики Олексія Оржеля переконує народ, що газ буде майже на шару. Минулого разу, за Віктора Януковича, ця шара нам коштувала продовження перебування російського флоту у Криму. Потім була анексія Криму та війна на Донбасі... За ту шару розраховуємося й досі, кров’ю...

🤦🏻‍♂️Це реальний шок! Український Президент говорить про турхани і унітази, а не про виконання Росією рішення Стокгольмського арбітражу. Україна виграла у Газпрому 2,8 мільярда доларів. За ці гроші можна збудувати мініфлот та нашити дофіга труганів. 

⚠️Схоже, що Кац, тобто Вова Зе "предлает здаться"...


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх