EN|RU|UK
Блоги Олег Медведчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  225  0

Маніпулятивні технології бойової пропаганди

Пізній вечір суботнього дня. На підвіконні палає свічка. Україна в сумі. Роковини трагедії Голодомору. 

Перебираючи українські телеканали, у сподіванні знайти тематичну історичну програму, звертаю увагу на «Мега». Ні, там не було про Голодомор. Цього вечора та наступного дня вказаний канал широко присвятив ефір злочинам німецького нацизму. 

На перший погляд все добре, навіть без брехні. 

Але тут інша технологія. Вона  має назву «Відвертання уваги», з темником «Та що там Голодомор, Ви подивіться на звірства Третього Рейху».

Таким чином досягається ефект маніпуляції, коли цілеспрямовано хочуть розмити фокус від головної теми, страшного злочину, що був влаштований не просто більшовиками, а конкретно  російсько-комуністичним режимом.

Тобто ніби і не було російського нацизму та пов’язаних з цим етнічних чисток на територіях, які були зоною російсько-імперських інтересів -  Слобожанщина, Південні та Центральні регіони України.

Зникають зайві питання, коли розумієш, хто задіяний до цільової інформаційної роботи. Відомо, що телеканал «Мега» входить до складу Групи «Інтер».

Вже закінчив писати цей текст, як у стрічці з'явився черговий вкид під назвою:  «Ізраїль не визнає голод 33-го геноцидом», з приміткою,- «Не треба було інституту Нацпамяті обвинувачувати  в голоді євреїв».

https://varjag2007su.livejournal.com/4924299.html

Дивує, що люди постять цю брехню навіть не враховуючи, що таким чином просувається черговий механізм бойової пропаганди з метою закласти сумнів та породити ворожнечу.

А деяким вже особливо і не цікаво, що джерело смердить російською сивухою та й ніяких офіційних заяв Українського інституту національної пам`яті не існує...

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх