EN|RU|UK
Блоги Володимир Лановий
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  452  1

РОЗПРОДАЖ ЗЕМЛІ ЧИ ТЕРИТОРІЇ?

РОЗПРОДАЖ ЗЕМЛІ ЧИ ТЕРИТОРІЇ?
(1 частина)
Якщо хтось думає, що скупка сільськогосподарських земель, яка силоміць проштовхується Зеленським, потрібна іноземцям для профільного, виснажливого використання наших чорноземів в інтересах транснаціональних компаній і корпорацій, то це не так. Є й інші інтереси. Наприклад, Росії, яка має наміри сконцентрувати викуп земель у східних і південних областях України, захопивши території навколо міських і сільських населених пунктів. Це дозволить їй створити свої господарські комплекси і посилити економічний та політичний вплив у відповідних регіонах. Вона зможе просувати свою агентуру в органи місцевої влади і у депутати Верховної Ради. Кінцевою ж метою агресора є встановлення власного контролю за українським парламентом і урядом для перетворення нашої держави у свого сателіта.
Інші далекоглядні плани у Ізраеля, який теж претендує на українські землі. Цю державу, безумовно, цікавить створення власних поселень на місцях покинутих українськими хліборобами або там, де сіл не існувало. А у нас десятки тисяч сіл, що перестали існувати. Проблем же побудови аграрноінфраструктурних об'єктів взагалі не існує. Тобто вони будуть купувати і угіддя, і хати, і ділянки під забудову.
Питання: чим у цих випадках керуватимуть росіяни, іудеї та інші іноземці? - Нові власники отримають не земельні ділянки, а частину території нашої держави, якщо вони утворять закриті анклаві, в яких заведуть власну поліцію та інші органи безпеки, керуватиметься своїми правилами і нормами, запустять іноземну грошову одиницю, будуть захищати свої інтереси, звертаючись до своєї материнської держави. Саме так діють тимчасові адміністрації на захоплених росіянами територіях Криму і Донбасу, де не визнаються закони України, не розташовані наші органи влади, оборони, безпеки. Думаю, що ми маємо підготуватися до приходу іноземців, бо закликати чинну владу до виваженості, розуміння проблеми і недопущення захоплення наших ланів іноземцями - даремна справа.
Зрозуміло, продаж іноземцям будь яких об'єктів нерухомості і в першу чергу земельних ділянок для всілякого призначення повинен бути жорстко регламентованим і забезпечуючим захист наших національних інтересів.


Першою умовою є купівля обмежених за площею ділянок суворо аграрного (не промислового, не соціального, не житлового, не безпекового чи іншого) призначення для фермерського господарювання. Не дозволяється зміна сільськогосподарського призначення ділянки. В малоземельних регіонах максимальні розміри ділянок мають бути пропорційно меншими.


Друга умова - нові господарства діють у межах українського законодавства і підпадають виключно під українське судочинство. Порушення цієї умови повинно давати право місцевій владі позбавляти особу права власності на ділянку.


Третя умова - дозвіл на продаж землі дають місцеві органи влади і лише у випадку утворення іноземною особою фермерського господарства певного профілю і типу, які є більш принадними для того чи іншого регіону чи місцевості України. Тобто забороняється купувати ділянку як майновий додаток до інших землеволодінь.

Четверта умова - власники господарств приймають на роботу українців, що проживають у відповідній місцевості. Для залучення іноземних спеціалістів потрібен буде дозвіл органу місцевої влади.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх