EN|RU|UK
Блоги Роман Бурко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  528  0

Замість Зеленського на посаді президента я б хотів бачити Зеркаль

Вчора після перегляду інтерв'ю з Lana Zerkal промайнула думка:

«Шкода, що ця жінка не президент України. Бо саме головна функція президента відстоювати інтереси держави на міжнародній арені. Саме представницькі функції, професійність, чесність і вміння тримати себе на публіці. І я думаю, що за такого президента, як Олена Зеркаль, нам ніколи не було б соромно, як за зараз соромно за Зеленського, і ми б не зазнали за ці півроку таких тяжких втрат на міжнародній арені та обов’язково б «вжарили» Росію силою дипломатії. Військові б не відчували себе зрадженими, бо бачили б, що поки вони воюють на передовій, їх президент, як хижа лисиця рве у шмаття ворогів на своєму дипломатичному фронті. Я думаю, що з таким президентом, ми б точно здобули перемогу, бо ця смілива жінка уособлює в собі Україну, яка бореться, а Зеленський, уособлює країну, яка капітулює і здається…».

Написав вчора пост про це на Facebook і виявилось, що більше 1800 людей вважають так само і активно стали поширювати і коментувати.

Дехто, навіть, писав у коментарях, що "Слуги Народу" як це побачать почнуть вибухати від злості та строчити кляузи проти Олени Зеркаль. 

Не думав, що це станеться настільки швидко, і ось сьогодні вже з табору Богдана Яременка почали закидати дивні звинувачення проти Зеркаль. Дуже кумедно спостерігати, як люди, які ніяк не реагували на зашквари самого Яременка, і мають з ним тісні робочі стосунки, одразу на наступний день вибухають критикою на адресу Зеркаль після посту, текст якого навів вище. 

Для мене особисто це показово. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх