EN|RU|UK
Блоги Школа військових водолазів
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1275  9

Водолази обстежили українські катери, які були в полоні РФ

При передачі малих броньованих артилерійських катерів “Бердянськ” та “Нікополь”, а також буксира “Яни Капу”, водолази одного з спеціальних підрозділів виконали водолазне обстеження підводної частни корпусів. Це необхідно було зробити з декількох причин.


1. Невідомо було, в якому технчному стані знаходиться корпус та гвинто-стернова група, адже можливо катери могли отримати бойові пошкодження нижче вателінії, або були умисно пошкоджені росіянами, і при буксируванні у відкритому морі могла виникнути аварійна ситуація.

2. Враховуючи підступність росіян, на підводній частині корпусу могли бути розміщені вибухові пристрої, які мають уповільнену дію. Заряд міг бути замаскованим під донно-забортну армару та бути ініційованим у відкритому морі, спричинивши аварійну ситуацію із затопленням МБАК або буксира. Російською інформаційною машиною це могло б бути подане як нездатність України навіть провести буксирні роботи, а вся відповідальність була б звалена на нашу сторону.

3.
Необхідно було виконати чітку відеофіксацію технічного стану для проведення слідчих дій, а також для відповіді на можливі провокативні заяви РФ.

Це вкотре доводить, що питання необхідності якісної підготовки водолазних підрозділів актуальне як ніколи. 

Ми на Facebook: волонтерський проект "Школа Військових Водолазів"
Допомогти військовим водолазам: краудфандинг на платформі People's Project


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх