EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  146  0

Законопроект про особливий статус Донбасу: чому він може бути однобоким.

19 листопада стало відомо, що законопроект про особливий статус Донбасу розроблять за результатами зустрічі у нормандському форматі у Парижі, яка відбудеться 9 грудня.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков сподівається підготувати законопроект спільно з парламентом та суспільством за 11 календарних днів після події.На  мый погляд цей турборежим може нам вилізти боком.

Я думаю,що законопроект про особливий статус Донбасу матиме багато заперечень і буде досить однобоким, адже і самопроголошена влада “ЛНР” та “ДНР”, і Росія пропонуватимуть та вимагатимуть вигідні для себе умови,будуть  торгуватися і нав`язувати умови які можуть бути критично сприйняті українським суспільством. Можливі чергові протести під Верховною Радою та Офісом президента.

Російська Федерація вимагатиме визнання влади окупантів, проведення виборів та зняття санкцій з себе та самопроголошенної влади “Л/ДНР”, а також низку законів щодо церкви та мови.

Існує велика ймовірність, що лідери Німеччини та Франції пристануть на умови РФ, адже вони зацікавлені у знятті санкцій з Російської Федерації.

Я певна, що усі подібні законопроекти мають бути розроблені з кращими світовими демократичними лідерами-практиками, які мають досвід врегулювання подібних конфліктів, та повинні бути написані разом з кращими українськими громадськими організаціями, а не квапливо за 11 днів.

Варто створити незалежну міжнародну робочу групу, яка оцінюючи інтереси усіх сторін, створить не однобокий документ, де будуть враховані вимоги РФ та так званих ДНР та ЛНР, а пропише права та обов’язки усіх сторін і де Україна буде не на правах Васала.

Автор: Ольга Йосипчук, політолог, фандрейзер, засновник ГО НЕО Лідери.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх