EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  386  0

Проросійські капітулянти Єрмак, Богдан, Коломойський намагаються заволодіти столицею

Те, що Київ є ласим шматочком для Зе-команди, було ясно давно. Коломойський, Богдан - глава Офісу Президента - сподіваються взяти контроль над столицею, для чого вже намагалися руками президента й уряду усунути з посади Віталія Кличка. 

Але один з головних проросійських колаборантів, архітектор (чи конструктор - яка врешті різниця) капітуляції - помічник Зеленського Андрій Єрмак, просунувся далі навіть свого колеги і тезки Богдана. Він поставив свою людину на комунальне підприємство, що займається в тому числі питанням дрібного бізнесу - власників так званих "малих архітектурних форм". 

Більш детально - в статті Георгія Удайського. Читайте і, як кажуть, насолоджуйтеся.

КП «Київблагоустрій» отримав нового голову. Ним став такий собі Олексій Кулеба. Він — не родич нинішнього віце-премєра з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, але дружні зв’язки з новою владою таки має. Його називають другом нинішнього помічника президента Андрія Єрмака, що підтверджують навіть у «Слузі народу». Про це, зокрема, пише одіозний топ-пропагандист медіа імперії Коломойського, нардеп Олександр Дубінський. Дубінський зокрема, зазначає, що саме завдяки домовленості з Єрмаком і Богданом (главою ОП) Кличко досі керує столицею.

https://ukr.lb.ua/news/2019/11/06/441561_formula_stolitsi_klichko_iermak.html

Як би там не було, але очевидним є те, що Кулеба не зміг би очолити «хлібне» КП столиці без протекції свого впливово друга. А про друга цього – взагалі окрема розмова. Почнемо з того, що інтерес Єрмака в просуванні своєї людини на Київблагоустрій можна пояснити тим, що в часи регіоналів саме Єрмак був «смотрящім» за столичними МАФами і брав з них відкати. Схоже, Єрмак вирішив знову запустити руку в справу, з якої його колись витіснили.

http://kievvlast.com.ua/news/ermak-holodov-i-komarnitskij-stali-novymi-smotryashhimi-po-kievue-kspert

Звичайно, зараз такі твердження щодо Єрмака є радше гіпотезами. Але точно доконаним фактом є наступна річ. Саме Єрмак є головним переговорником від Офісу Президента з державою-агресором.

https://www.radiosvoboda.org/a/schemes/30197800.html

Серед партнерів Єрмака по кінобізнесу є впливовий російський діяч Рахамім Емануїлов.

Як зазначає сам Єрмак, росіянин є другом його батька. А батько Єрмака, на одну хвилину, генерал-лейтенант КДБ, структури, яка «зростила і вигодувала» самого Путіна. З останнім, до речі, в Емануїлова також є зв’язок.

Саме Єрмак був лобістом підписання так званої «формули Штайнмаєра», що викликала велике суспільне збурення. За даними ЗМІ, Єрмак домовився з російським віце-прем’єром Козаком про впровадження формули Штайнмаєра в обмін на вихід компаній Ігоря Коломойського на російський ринок. Якщо це правда, то такі дії Єрмака є державним злочином, який підпадає під кваліфікацію 111 статті кримінального кодексу України «Державна зрада».

Тож якщо помічник Зеленського таки здійснив акт державної зради, то що йому якісь дрібні київські підприємці. Через свого ставленика Кулебу він просто «видоїть» у власників столичних МАФів все що можна і що неможна.

П.С. Крім Єрмака за київськими МАФами, за даними ЗМІ, буде «наглядати» ще один «слуга» — Андрій Холодов, дітей якого хрестила дружина кума Путіна Віктора Медведчука Оксана Марченко.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes-sluga-narodu-kholodov/30037468.html

От такий от «капітулянтський пасьянс» намалювався у нашій з вами столиці.

Георгій Удайськийvyboranema.in.ua


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх