EN|RU|UK
Блоги Александр Михельсон
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1813  15

Хто перед виборами обіцяв ринок землі

З інтересу передивився програми Зеленського, Порошенка, Тимошенко, Ляшка, Вакарчука та ̶П̶у̶т̶і̶н̶а̶ ̶ ой, тобто ̶М̶е̶д̶в̶е̶д̶ч̶у̶к̶а̶ ой, словом, ви зрозуміли. На предмет земельного питання. Ну - хто балотувався в президенти, у тих і в президентські програми проглянув.

Важливий нюанс: йдеться про офіційні програми, на сайті ЦВК. Бо після попереднього посту з "Голосу" написали, що в них у програмі не так. Ну - на сайті не так, а в ЦВК подали так.

Підсумки такі. Найбільший ско... комуняка - Ляшко, В передвиборчій програмі на парламентських взагалі є розділ "Ці вибори - битва за землю". Ні крихти землі нікому не віддамо, зате кожному селянину - по 5 тисяч гривень за кожну корову (це я не фантазую, це буквально).

Тимошенко про землю - найдетальніше після Ляшка. Мораторій "буде продовжено", але хто на землі працює (?), зможе її викупити в держави, хто нею володіє, зможе продати її державі, ну й інвестиції-оренда-розвиток-єдиний податок.

"Опо" традиційно земля пофіг, у них коротко: продаж с/г земель за результатами референдуму, але загалом проти ринку ми проти. Капіталісти, називається. Ага.

Найцікавіше. Ні у кандидата Порошенка, ні у партії ЄС у програмах 2019 року ні слова про ринок землі нема. Принаймні, в програмах, поданих до ЦВК. От тупо ні слова. Ні проти, ні за. Хоча раніше - було досить виражене "за". Така от послідовність.

У "Голосу" - знову-таки, в офіційній програмі - ще менше, ніж ні слова. Там взагалі на сільскогосподарську тематику лише одна побіжна згадка (що будуть залучати інвестиції в оте, оте, оте, і в тому числі й у АПК).

Якщо в програмі на партійному сайті вони при цьому ЗА ринок землі - то тим гірше для них.

Ну й вишенька на торті: з усіх наявних нині у парламенті політичних сил ринок землі обіцяв лише "Слуга народу". І навіть, ще раніше, кандидат у президенти Зеленський. Сором*язливо, якнайнепомітніше, в трьох словах буквально ("Прозорий ринок землі") - але таки обіцяв. Пощастило йому, що виборці не читають програм - і не хочуть.

А от "Голосу" та ЄС із цим якраз НЕ пощастило. Тепер вигрібають начебто за "невиправдані надії", а насправді - за хитровикоханість.

Olexander Mykhelson

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх