EN|RU|UK
Блоги Ольга Йосипчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  173  0

Місія МВФ в Україні: на яких умовах буде новий транш.

 Місія Міжнародного валютного фонду відновить свою роботу у Києві 14 листопада.Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йост Люнгман.В свою чергу він сподівається,що Місія МВФ яку буде очолювати Рон ван Роден і українська влада, дійдуть згоди стосовно умов по новій програмі фінансування і вже до кінця 2019 року ми отримаємо черговий транш.Проте МВФ глибоко стурбовані і розчаровані корупцією, та боротьбою з нею. 

Я можу прогнозувати,що Україна отримає транш, проте сума не буде перевищувати 1-1,5 мільярда доларів і буде поділена на дві,три частини. При цьому будуть прописані нові формули обрахування відсотків.Певна,що нові умови і вимоги до реформ стануть жорсткішими,адже ситуація з року в рік не міняється.Також можу прогнозувати,що МВФ захоче гарантій у якості прийняття закону про ринок землі. 

Земля-наш єдиний стратегічний запас с покон віків, тому усі закони стосовно продажу землі, мають бути розглянуті дуже ретельно. Ми не можемо бути сировинною базою Європи! Винищувати Карпати,щоб не зрубувати ліс у Європі,  розпродувати Українську землю і відкривати можливості монополістам-іноземцям скуповувати нашу землю під чергові транші бо це не тільки позбавить нас усіх стратегічних запасів, але й призведе до повної,тихої колонізації іноземцями. 

Продавати наше національне багатство і 5 відсотків світових запасів всіх ресурсів на планеті, які належать кожному українцю, немає морального права жодний український уряд  ! Потрібно створювати умови для інвесторів,а не продавати останнє. 

 Блокування трибуни ВР партією Слуга Народу і намагання пришвидшити прийняття законопроекту про ринок сількогосподарської землі, тільки підтверджують здогадки багатьох депутатів, експертів і простих громадян про те, що депутати заради чергових кредитів намагаються проштовхнути продаж землі. Про це заявив Віктор Бондар із групи За майбутнє.

І я не виключаю, що відкритий ринок землі і буде головною умовою траншу від МВФ. Думаю,що якщо закон не приймуть, МВФ призупинить видачу траншу,бо ми усі розуміємо, що усі  кредити і транші вимагають гарантій.  Стратегічне  питання  продажу землі, має приймати не уряд, а простий український народ на народному референдумі! 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх