EN|RU|UK
Блоги Сергей Головнев
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3021  43

"Мертві свині" проти народу України

Свині, тому що корупціонери. Мертві, тому що в них немає політичного майбутнього. "Мертві свині", це Віктор Медведчук, Вадим Рабінович, Наталія Королевська, Юлія Тимошенко, Олег Ляшко та інші тупі популісти, як виступають проти ринку землі. Той, хто має можливість думати, може проаналізувати такі аргументи:

1. Ринок землі діє у ВСІХ розвинутих країнах світу. Разом з іншими країнами, ринок землі ввела Російська Федерація. Це було в 2000-х роках, коли Путін вважав себе демократом. Медведчук з таким же завзяттям може кричати "Ганьба!" своєму куму.

2. В Україні більше 6 млн українців, яким належать земельні паї. В 90-х було 9 млн. Але три мільйони селян так і не дожили до того моменту, коли б могли отримати якійсь зиск від свого паю.
Найчастіше, вони здають свою землю в оренду холдингам за дві сотні доларів на рік. Вони б могли продати свій пай за хорошою ціною, або здавати його в оренду за більші гроші, тому що ціна землі подорожчає, або викупити у сусіда ще кілька паїв і обробляти СВОЮ землю.

Але Медведчук, Рабіновіч і Королевсяка, які переміщаються не менш як на трьох "кубіках", з трибуни Ради розповідають цим українцям, що вони не мають права розпоряджатись своїми паями, бо "за цю землю діди воювали", або тому що не можна "матінку-землю продавати", або тому що свині вимруть…

Правильно, ці "політичні свині" і вимруть, тому що не буде корупційного доходу від державних земель, які багато ділків безкоштовно юзають, сплачуючи корупційну ренту таким політикам і не сплачуючи нічого в бюджет.

3. Ринок землі в Україні запроваджується з багатьма обмеженнями. Не більше 15% землі в одні руки в області, не більше 0,5% в одні руки від всіх с/г угідь. Сюди потрібен конструктив для посилення контролю. Але однозначно, що в Україні не може бути тотальної монополії, коли все викуплять китайці, або все викуплять Веревський-Бахматюк-Косюк. Просто з тих 6 млн українців більшість не буде її продавати, а продовжать задавати в оренду. Але за більші гроші.

4. Рабіновіч-Тимошенко ніколи не кажуть про конструктив, не називають цифри, можливі наслідки, передумови, не приводять порівняння з досвідом інших країн. Вони тупо гатять емоційними гаслами, без логіки, без аналізу, без інтелекту.

Сьогодні дійсно вирішується доля України. Або ми підем шляхом ВСІХ без виключення успішних держав і отримаємо більше шансів бути заможними, незалежними, багатими. Або дозволимо і далі "мертвим свиням" тримати більшість громадян у переджебрацькому стані, щоб ними легше було маніпулювати.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх