EN|RU|UK
Блоги Александр Михельсон
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3397  16

Гуманізм пана Сивохо та нагадування з чого все почалося

Оця вся тема про "жести" в бік населення окупованих регіонів - типу не можна називати їх сепаратистами, взагалі нічого не можна від них вимагати, це ми їм винні по гроб жизні - змушує пригадати, з чого все почалося. Бо почалося все не з Майдану взагалі-то. Перша гібридна агресія Росії проти України відбулася на торговельному полі. В середині літа 2013-го. Коли за сам лише намір Києва приєднатися всього лише до торгівельної асоціації з ЄС Москва різко загальмувала український промисловий імпорт.

Найбільше від цього постраждали якраз "російськомовні промислові регіони" (як полюбляють формулювати в Кремлі). Але нічого, тамтешнє населення в більшості своїй до позиції Росії поставилося схвально, а до позиції Києва - навпаки.

Так шо мене, звичайно, тішить гуманізм пана Сивохо, коли він каже, що пенсіонерам з ОРДЛО треба спростити виїзд до України по пенсії, проти яких більшість із них, як не крути, чесно голосували. Але коли пан Сивохо головним аргументом тут подає не гуманізм, а те, що це нібито покращить тамтешнє ставлення до України... Ну, це не смішно навіть як на кавеен дев*яностих років.

Olexander Mykhelson

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх