EN|RU|UK
Блоги Михайло Ухман
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  749  0

Куди сходити в Києві на вихідні?

Їдеш в київському метро, очі розбігаються від реклами. Там можна побачити все: де купити найдешевші ковбаси; як виграти мільйон в азартні ігри? Та найбільше вивісок із зображеннями студії "Квартал - 95". Вони заполонили весь інформаційно-рекламний простір. Таке враження, що в столиці не виступають рок гурти, не працює театр. Опера і та не пам’ятає свого глядача.

В мене склалося враження, що в нашій країні всього достатньо. Люди насичені культурно історичними подіями. Залишається тільки посміятися, щоб не заплакати.

Якщо сміхом відволікати голодну людину від пошуків хліба, вона рано чи пізно вибухне. Це станеться і в тому випадку, якщо людині не давати духовної їжі. Примітивні жарти "кварталівців" від яких уже нудить до цієї категорії не входять.

В цій ситуації є чимало виходів і один з них – це поїздка в Київський Гідропарк. Особливо рекомендую це військовим та людям із гарячою кров’ю. Які в пошуках свого щастя, здатні на будь які вчинки. Там ви можете відірватися на повну, рятуючи свою душу і тіло від нудьги, лишнього сплеску енергії.

Крім того, на свіжому повітрі, ви маєте всі шанси, щоб відновити своє здоров’я. Чи принаймні підтримувати його в тонусі.

Цьогорічна осінь вражає, своєю теплотою, барвами фарб і кольоровими емоціями. Кажуть, що українські жінки поводилися дуже гарно, тому природа їм подарувала: бабине літо, бабину осінь. І вони чекають на таку ж зиму. Це звісно жарт, але можливість насолоджуватися погодою і активним відпочинком на природі у нас є. Отже все по порядку.

Їдемо до Венеціанського моста, проходимо через нього і ми попадаємо в інший світ. Де не має вуличного хаосу, шумного автомобільного потоку і тому подібне. Якщо на вулиці сонячно, як ось це сьогодні, то маємо змогу побачити, як на березі Дніпра люди грають у волейбол. Невеличкі компанії влаштовують пікніки. Цілі родини гуляють парком, насолоджуючись життям.

Проте найцікавіше дійство відбувається в народній "Качалці". Так називається місце, де знаходяться десятки спортивних снарядів. Сотні киян і гостей міста вибирають собі потрібні "іграшки" та починають займатися ними.

Публіка тут різношерста. Свої м’язи качають військові. Їх видно і чутно по притаманних розмовах, формі одягу. Чимало тут студентів, які не завжди мають гроші, щоб купити абонемент у спорт зал. Можна побачити між ними і суворих хлопців з такими ж суворими "татуюваннями". Проте тут ніхто не влаштовує бійок, ніхто не пробує "качати" свої права. Тут всі єдині.

В цих рядах борців за здоровий спосіб життя і красиве тіло, можна побачити головного редактора сайту "Цензор Нет" - Юрія Бутусова. Він разом із своїм приятелем, бійцем ЗСУ – вправно тягає залізо та насолоджується приємною втомою, отриманою після такої роботи.

- Я люблю це місце – говорить пан Юрій. – Воно надихає мене. Тут все таке різноманітне. Величезний вибір спортивних знарядь. Спортивний закритий зал, якось сковує, не дає можливості думати.

Щодо спортивного знаряддя, то тут справді величезний вибір і все безкоштовно. Можна качати м’язи спини, ніг, шиї.. Головне робити це без лишнього ентузіазму і з партнером, який може подати той чи інший знаряд, підстрахувати.

Коли дивишся здалеку на всю цю панораму, відчуваєш себе справжнім чоловіком. Адже гантелі, штанги масивні, величезні, прикуті ланцюгами. Коли починаєш тягати їх, вони дзвенять, віддають басами. Такий собі дворовий жорсткий хард-рок. Любителям дешевого шансону чи нафталінової "попси" тут не місце.

Правда між цими брутальними любителями спорту, можна побачити тендітних дівчат. Які бігають неподалік, пробують тягати невеликі шматки заліза, виганяючи таким чином, лишні кіло целюліту. Що ще потрібно для хорошого життя?

Коли закінчив тренування, сідаєш на лавочку, купляєш гарячий трав’яний чай чи запашну каву і дивишся на Дніпро, яке розкинуло свої бурхливі води. Це заспокоює найбільше.

Тому не сидіть дома в таку погоду, насолоджуйтесь справді золотою осінню і підтримуйте своє тіло у формі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх