EN|RU|UK
Блоги Ігор Дерев'янко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  330  0

Як може бути «чесним журналістом» ЗЕ-депутат Дубинський?

Нещодавно з’явилась інформація про чергову чималеньку ділянку землі у околицях Києва, під маєточок відомого депутата ВР від «Слуги народу» Дубинського, який вскочив у владу з роботи журналістом-«викривачем» телеканалу «1+1»: Ведучі каналу «1+1» Дубінський і Плінський будують котеджне містечко в заповідній зоні під Києвом

Взагалі наводяться данні більше ніж про півтора десятка столичних земельних ділянок та квартир у власності цієї «акули пера». ВДУМАЙТЕСЯ! МІЛІОНЕР – «викривач»? Звідки такі статки? Він же не шоумен, у рекламі не знімається, багатотисячні шоу-концерти те дає. Фактично найманий робітник на «1+1» Коломойського.

Не з повітря ж такі маєтності взялись? Порозмислимо. Чи не можуть виникнути такі статки, якщо хтось з олігархів добре оплачує політичні, замовні матеріали, «чернуху» на своїх ворогів? Або навпаки хтось з скоробагатьків платить щоб якась компрометуюча правда, або замовна неправда не з’явились у інформаційному просторі? Чомусь у інших відомих журналістів - викривачів на кшталт Бігуса, Лещенко, Наєма, Шабуніна, Шапошнікова таких маєтностей і близько нема? А вони дуже гучні справи висвітлюють.

Інформація по темі:

«Переживает из-за своих 19 квартир»: Шабунин поссорился с Дубинским в прямом эфире

"СЛУГА НАРОДА" ДУБИНСКИЙ НАЗВАЛ СЕБЯ МИЛЛИОНЕРОМ, НО ДЕКЛАРАЦИЮ ПОДАТЬ ОТКАЗАЛСЯ

В Фейсбуке раздаривают квартиры Александра Дубинского

Как журналисту стать миллионером. Рецепт Дубинского

Досье: Дубинский Александр АнатольевичКомментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх