EN|RU|UK
Блоги Марина Данилюк-Ярмолаєва
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  6689  43

Зеленський і відчуття реальності

Володимир Олександрович втрачає відчуття реальності швидше ніж його п`ять попередників.
Перше. За "послушай, я президент этой страны. Я же не лох какой-то" обов`язково наступає "пошли все нах, я президент. Что хочу то и делаю".

Друге. У Зеленського є люди, які серйозно працюють із соціологією? Довіряють не лише прекрасному ЗЕ, як то думають менделі і богдани, довіряють волонтерам (69%) та армії (65%). Тому "я тебе пришел и сказал — оружие убери. А ты меня не переводи на акции", — повна хуйня.

Третє. Чи не думають на Банковій, що прихильникам зайзатішим президента насрати не лише на війну, на Донбас і на мир, а на самого президента. Якщо йому стане погано — ніхто не порятує... Якщо раптом оці самі мужики візьмуть президента за дупу любителі міра імені Зеленського — проти людей в камуфляжі глядачі "кварталу" із гигами не підуть. І Сивохо не піде, бо старий. І Ткаченко, якому треба продати білети на Кадишеву і Тіну Кароль.

Далі. З`явилась типу пояснювальна від Зеленського.
Шось в стилі, що почув від місцевих, як на околиці у приватному будинку оселилася група озброєних людей. Блаблабла.

Біда Зеленського в тому, що він ув’язався в суперечки з тими людьми, завдяки яким йому є де бути президентом. Але президент уперто не хоче бачити об’єктивну реальність. Коли заговорюють про мітинги і "ні капітуляції" — він затикає роти. А "я тебе ничего не должен" це від лукавого. І творців "я никому ничего не должен. Пошли нах".

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх