EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  464  1

Лузер Медведчук і його провали

Трохи перемоги вам в стрічку: не такий всесильний ворог та його агентура. Його можна перемагати. А коли нам не вистачає ресурсу, ворог сам може вляпатися в неприємності через власну дурість.

Хоч Віктор Медведчук і потрібен Путіну, і не як кум, а як керівник російської резидентури в України, проте його спроможності й здібності не такі великі, як вважають в певних колах. 

Всі спецоперації, які проводив Медведчук, завершувалися провалами, а сам кум Путіна систематично втрачав позиції у владі. Піком кар’єри для Медведчука були 1999-2004 роки, коли він був віце-спікером парламенту, а потім головою адміністрації Кучми. 

В цей період ще були дві події, які дуже скидалися на спецоперації й роль у яких МДЧК досі не є до кінця з’ясованою (вбивство Чорновола, яке напередодні президентських виборів 1999 року розкололо націонал-демократичний табір та «плівки Мельниченка», через які зіпсувалися стосунки із Заходом, а Україна була змушена іти проросійським шляхом). 

 Але невдовзі кум Путіна з тріском злетів з посади в парламенті, а потім, в 2004 році, провалив російський план з приведення Віктора Януковича до президентської посади. Отруєння Віктора Ющенка, за яким, очевидно, стояв кум Путіна, не дало того результату, на який розраховували в Кремлі: Ющенко вижив, а факт його отруєння збільшив негатив до тодішньої влади. Так само не зіграла ставка на фальсифікацію 2 туру виборів президента. Далі Медведчук «пішов у підпілля», а потім, зробивши ставку на Юлію Тимошенко, намагався підштовхнути ту о «широкої коаліції» з Партією регіонів. Цей план також зазнав краху, які план зробити ЮВТ президентом в 2010 році… 

За влади Януковича Медведчук також був фактично ніким – РФ впливала на Банкову через інших людей – через Льовочкіна, Фірташа, Азарова, власне, й самого Януковича. На політичну сцену подібний до орка кум Путіна виліз лише в 2013 році, намагаючись допомогти своєму босу зірвати підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС. Чим все закінчилося, ми теж добре пам’ятаємо. 

Не отримав «лаврів» Медведчук і під час «руской вєсни» - його «круглі столи за федералізацію» були ніякими, топорними, не цікавими навіть для «ватної» публіки. Крім того, те показне зухвальство, з яким МДЧК проводив ці сепаратистські збіговиська, не було не помічено патріотичними організаціями. Всі ці «сходняки» копняками розганяли проукраїнські мешканці. Так що свій «шмат від пирога» під назвою «новоросія» кум Путіна теж не отримав. 

 Потім була участь в контактній групі в Мінську, якісь примітивні фільми з відбілювання його персони… Навіть в проросійському сегменті українського медіаполя МДЧК загубився. Лише наприкінці 2018 року він через Тараса Козака почав купувати канали НьюзВан, 112, потім ЗІК. Очевидно, ця скупка була здійснена за командою з Москви, де через український медіапростір сподівалися впливати на результати наших виборів. 

Єдиними успіхом МДЧК на парламентських і президентських виборах було примирення Бойка і Рабиновича та 13% голосів у Раду. Потім ще була тотальна поразка своєму опоненту, ще одному путінському холую Суркову під час переговорів з обміну полоненими… 

Питання: чому всесильний (ніби то!) МДЧК зазнав стількох поразок? Відповідь очевидна: він не технолог, а виконавець. Він, колишній сексот КДБ, - просто вірний пес Путіна, який без вказівки згори ані кроку не зробить. Куди більш винахідливими є інші агенти Москви – Портнов і його партнер, глава Офісу Президента Андрій Богдан. Поки у них стосунки з МДЧК не дуже складаються. Втім, якщо таки складуться, ми матимемо дуже небезпечну ситуацію в країні, вирішити яку може, напевно, лише новий Майдан…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх