EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  60  0

Фундамент успішної країни - працююча правоохоронна система

Поки не буде повністю реформовано всю правоохоронну систему (а це і суди всіх рівнів, і прокуратури, і звісно СБУ), ми не зможемо побудувати розвинену, успішну країну. Це та платформа, той фундамент, з якого мають починатись всі реформи. І нажаль, поки ми практично не бачимо змін в цій сфері..

Так, є добрі новини - гучні арешти, які, сподіваюсь, закінчаться ув’язненнями. Але тут також є певні питання. Наприкдад, арешт Гладковського. Чому одразу не арештували його сина й всіх, хто причетний до корупції в Укроборонпромі? Чому призначили заставу всього-навсього в 10 млн гривень, тоді як розкрадали на набагато більші суми?.. Сподіваюсь, це лише початок цієї гучної справи, і ми все ж таки побачимо справедливе покарання всіх причетних до оборудок в Укробронпромі... Безжально, без застави, аж до вироку суду. 

Але для цього в першу чергу маємо замінити всіх, хто працював на попередню владу. СБУ, прокуратури всіх рівнів, суди, поліція. Нажаль, зараз на посадах залишаються люди, які звикли до «попередніх правил», звикли робити свої чорні справи і не мати за це ніякої відповідальності. З ними ми не побудуємо нову, справедливу правоохоронну систему. Вони мають бути звільнені і замінені на тих, хто може і буде працювати заради України, а не власної кишені. 

Що таке бездоганна правоохоронна система? Це система, яка просто слідкує за дотриманням законів, і безжально, беззаперечно карає всіх, хто цих законів не дотримується. Поки це не працює, ніякі призначення не будуть працювати. І це ми вже бачимо на прикладі губернаторів, які відпрацювавши 100 днів, йдуть зі своїх посад.. Вони просто не бачать іншого виходу. Адже всі попередні «схеми» все ще працюють, а правоохоронна система цьому ніяк не запобігає..

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх