EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2295  9

Осіннє загострення азовських тюлькожерів

Про черговий акт зради національних інтересів на Азові нашими посадовцями дізнаємося, як завжди, не від них, а з ворожих медіа.

Пишуть вони нам сьогодні про намір МЗС УРСР та Держриби здійснити на початку листопаду підписання чергового протоколу україно-російської комісії щодо розподілу азовських рибних квот заочно, отримав необхідні, вже підготовлені та підписані їх російськими друзями та співучасниками папірці, без власне зустрічі комісії. Те, що це такі ігри в дипломатичне листування та "конференцзв'язок" аж ніяк не передбачені власне угодою 1993 р. та відповідним положенням про комісію, вже давно нікого не турбує, адже якщо твориш беззаконня по суті, його формальна сторона мало кого узагалі цікавить.

Але найбільш сумними у цій історії є не власне незмінні наміри несмінних посадовців-"тюлькожерів", що прекрасно себе відчувають в кріслах за будь-якого президента та уряду, а тотальна байдужість до цього питання суспільства. Це ж не стікери на Банкову ліпити на вихідних, тут серьозні дяді та тьоті в темі, не можна ж про них якісь там репортажі-розслідування писати чи фаєри біля їх майбахів підпалювати.

Несемось..

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх