EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  120  1

Провід Руху "Правий сектор" вітає з Днем Української Сили!

Настало традиційне свято для українських націоналістів, а з недавніх пір і для держави Україна - 14 жовтня. Козацька Покрова. День створення Української Повстанської Армії. День Захисника України.

Нині в Україні частіше говоримо про "всьо пропало" та рідше про перемоги. 14 жовтня є нагодою згадати тріумфи козацького війська, здобутки січових стрільців і Армії УНР, перемоги УПА, а також тих, хто мужньо себе проявив на російсько-українській війні. Згадаймо, що ми — Нація і ми здатні здобувати.

У наш час оптимізм українцям зберігати непросто. Капітулянство влади Зеленського, будівництво слабкої неоліберальної держави, послаблення національного патріотизму наших людей, їхня стрімка еміграція на Захід... Реакція на цю картину у справжнього, гордого українця має бути одна — БОРОТЬБА!

Провід Національно-визвольного руху "Правий сектор" вітає всіх українців-патріотів, зокрема фронтовиків і ветеранів українського Донбасу, зі Святом!

Не плачèм, а мечем! Слава Україні!

Провід НВР "Правий сектор"

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх