EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  194  1

День Захисника України: розраховуємо на єдиний Марш і беремо з собою жовтий скотч

Завтра, в День Захисника України Рух Опору Капітуляції прийде до Офісу Президента з вимогою до Глави держави відмовитися від відведення Збройних сил України, зокрема - у Золотому та Петрівському.  

Прийдуть мешканці прифронтових територій, переселенці, учасники війни. Приходьте і обов'язково беріть з собою жовтий скотч як символ нашого спротиву. 

А далі мають відбутися Марші проти капітуляції. І те, що найбільше нас турбує - чи зможуть організатори Маршів домовитися про єдиний захід, чи ми матимемо два марші й два віча. Таке розєднання зараз було б дуже недоречним. В зв'язку з цим Рух Опору Капітуляції 

видав звернення до організаторів Маршів, у якому йдеться наступне:

Україна має гідно вийти з випробувань, породжених збройною агресією Росії. Ми всі не сприймаємо капітуляції і в такий час маємо бути всі разом. І політики, і громадські діячі, і ветерани, і волонтери та й усі громадяни, які відчувають у своїх серцях загрозу втрати незалежної державності України.

Разом, незважаючи на ідеологічні чи партійні відмінності.

Разом, забувши старі образи. Без ворожнечі та непотрібної конкуренції.

Тільки так ми продемонструємо «архітекторам капітуляції» в Україні та світі, що значна більшість українців не сприйме путінський "план миру" й чинитиме спротив та захищатиме нашу свободу та незалежність.

Закликаємо організаторів Маршів 14 жовтня визначити спільну годину, виробити спільний план ходи та головне - спільні принципи взаємодії. А це, насамперед, взаємоповага, гідність та відмова від взаємопоборювання.

Кожен може висловлювати власну позицію з різних питань, в тому числі з питань впровадження ринку землі, знищення самоврядування, медичної реформи тощо. Головне: Ні капітуляції! Тому що без власної держави дискусії довкола всіх цих питань втрачають будь-який сенс.

Те саме стосується і питання прапорів: якщо для єдності крім державного прапора необхідні і партійні прапори, то нехай буде так. Але ж візьміть і #ЖовтийСкотч, як знак солідарності з нашими воїнами.

Закликаємо організаторів Маршів до недопущення актів екстремізму та виявів нетерпимості. Ми повинні завоювати довіру тих українців, які мають відмінні політичні погляди, але теж не підтримують капітуляції. Тільки це є запорукою нашої перемоги.

Тільки в єдності - сила! В силі - перемога!

Слава Україні!

Від Стратегічної Ради Руху Опору Капітуляції:

В‘ячеслав Брюховецький
Володимир Василенко
Йосиф Зісельс
Сергій Квіт
Данило Лубківський
Володимир Огризко
Михайло Гончар

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх