EN|RU|UK
Блоги Тарас Костанчук
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  645  1

Зворотній бік арешту Пашинського...

Арешт Пашинського для мене, як і для багатьох пересічних громадян, є позитивним явищем. Це ще одне підтвердження того, що наша правоохоронна система все ж таки запрацювала. Далі це вже справа суда - розібратися, чи є в діях Пашинського склад злочину, чи винен він, і якщо так, то по яких статтях і яку міру покарання йому обрати... І головний позитив у цьому - це сам прецендент. Суд взяв Пашинського під арешт БЕЗ права застави (а саме так і має бути з державними службовцями, які скоїли певний злочин, користуючись своїм службовим положенням). 


Але. Є і зворотній бік цієї події.. Адже у розвинених країнах правоохоронна і судова система працюють незалежно від діючої влади, незалежно від окремих «впливових» громадян. І тому коли арешт Пашинського пов’язують нібито із замовленням Портнова, в мене це викликає обурення. Бо Портнов - це людина, яка також має сидіти в тюрмі. І сидіти він мав би одразу після революції гідності і зміни влади! Людина, яка за часів Януковича, розробляла різні схеми, керувала судами і прокурорами, і так далі.. Багато чого інкримінують Портнову, і я впевнений, що йому дійсно є що інкримінувати. Але використовуючи свої зв’язки у правоохоронних органах і судах, за попередньої влади він так і не потрапив за грати. Більше того, ця людина навіть не перебувала під слідством жодного дня, йому не було висунуто жодного звинувачення... 


І от тепер маємо інформацію, що Портнов нібито є ініціатором арешту Пашинського! Добре, що правоохоронна система нарешті почала працювати проти держиморд, погано, що сволота, яка також має сидіти в тюрмі, є ініціатором цих процесів..

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх