EN|RU|UK
Блоги Костянтин Бриль
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1489  3

Чи відрізнить новий губернатор Запорізької області риболовлю від браконьєрства?

Близько двох тижнів минуло з того часу, як посаду очільника Запорізької облдержадміністрації обійняв Віталій Туринок. Одразу ж його увагу почали привертати "рішали", шантажисти та здирники.

Згідно із розслідуванням директора ГО "ЕКО-ПАТРУЛЬ" Сергія Задворного, головною проблемою Запорізької області нині є "тотальний занепад рибної галузі". Чомусь саме ця галузь активно привертає увагу тих, хто бажає вчинити перерозподіл ресурсів на власну користь. Нині до тенет "розслідувачів" за дивним збігом обставин одночасно потрапили кілька жертв. Насамперед йдеться про керівництво АТ "Мотор-Січ". Тут варто зауважити, що попередні "розслідування" ГО "ЕКО-ПАТРУЛЬ" стосувались Олімпія Покатова. Та нині, задля привернення більшої уваги, згадується набагато більше людей.

Окремо варто зауважити, що під час розслідувань, "блогер" не гребував навіть грубими порушеннями Законодавства України. Адже публікуючи певні документи, йому навіть не спало на думку прибрати зі своїх публікацій паспортні дані жертв своїх "розслідувань"! Тобто Сергій Задворний одночасно порушив Конституцію та Закон України "Про захист персональних даних" і доволі влучно підставив тих, хто поділився документами, які "блогер" опублікував.

Переплутав "розслідувач" також і причинно-наслідковий зв’язок певних політичних обставин в Запорізькій області та Україні. Зокрема, він заявив, що попереднього очільника області було знято з посади "по подозрению в коррупции". Тоді як УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №365/2019 чітко відзначає "Звільнити БРИЛЯ Костянтина Івановича з посади голови Запорізької обласної державної адміністрації у зв’язку із закінченням строку повноважень Президента України".

А корупцію Сергій Задворний "нарозслідував" у тому, що за роки перебування Костянтина Бриля на посаді очільника області рибне господарство виявилося на грані розпаду. Тобто, до цього, у 2014, 2010, чи 2006 рибне господарство у Запорізькому регіоні розквітало?!

У своїх матеріалах щодо ПАТ "Запорізький рибокомбінат" Сергій Задворний чомусь не вбачив, що договори які він вважає прикладом розкрадання водних ресурсів області були підписані на основі затвердженого КМУ Типового договору оренди водних об’єктів. І у цих угодах є пункти: своєчасно сплачувати орендну плату за надану в оренду земельну ділянку; виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України; забезпечити розробку паспорта водного об’єкта і надання його до обласної державної адміністрації для розрахунку орендної плати за надані в оренду водні об’єкти та внесення відповідних змін до договору оренди земельної ділянки; забезпечити проведення нормативної грошової оцінки земельної ділянки та внесення змін до договору оренди земельної ділянки в частині розміру орендної плати за землю; виконувати обов’язки землекористувача відповідно до вимог ст. 96 Земельного кодексу України.

Окремо за дорученням слідства державним інспектором у сфері державного контролю за використанням та охороною земель і дотриманням вимог законодавства України про охорону земель Держгеокадастру у Запорізькій області було проведено перевірку з питань дотримання земельного законодавства при поновленні договорів оренди з ПАТ "Запорізький рибокомбінат". В результаті чого було зафіксовано відсутність порушень земельного законодавства.

Наразі існує надія, що новопризначений голова ОДА, прізвище якого "блогер" навіть не зміг написати без помилки, не потрапить на гачок до браконьєра.

В свою чергу Костянтин Бриль заявив, що вимагає публічних вибачень від директора ГО "ЕКО-ПАТРУЛЬ" Сергія Задворного за свої відверто не правдиві публікації.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх