EN|RU|UK
Блоги Богдан Яременко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  475  3

Гонтарєва і дипломатія

Натура незалежного експерта протестує проти неможливості викласти все, що думаєш після деяких міжнародних зустрічей... Але через дипломатичну етику переступити важко.

Тому напишу так, як можу, а далі, сподіваюсь деякі персонажі себе впізнають.

Міжнародна делегація починає зустріч з представниками української влади з заяви про неприпустимість ситуації, що склалась навколо пожежі\підпалу нерухомості Гонтаревої. Називають це викликом для України.

Звичайно, кожен злочин є викликом. Підпал - злочин серйозний, ставить під загрозу людські життя.

Звичайно має бути розслідуваний. Звичайно, відсутність в деякій часові перспективі результатів слідства може кидати тінь на Україну і цілком очевидно може стати підставою для маси неприємних версій, теорій змов, чуток і т.д.

Може. Але цього може і не бути.

В той же час, у мене викликає повне непорозуміння вибірковість, з якою ця іноземна делегація підходить до вибору проблемних питань чи злочинів, які варто обговорювати на вищому рівні в українській владі.

Чому саме про Гонтарєву? Тому що після кількох років важкої кар"єри місцем її проживання є Лондон? Тому що її фах - банківська справа? Тому що вона заможніша за переважну більшість українських громадян?

І чому цю іноземну делегацію не турбують інші злочині вчинені тієї ночі в Україні?

Наприклад загиблий на фронті від російської кулі чи міни український солдат?

Він вбитий Росією, тією, яку без будь-яких передумов ласкаво запросили повернутися в ПАРЄ. В організацію, що має слідкувати за дотриманням прав людини. І не лише однієї людини, що в результаті тяжкої праці живе в Лондоні, а й тієї, яка закрила собою свою державу, а заодно і іноземну делегацію від російської кулі чи осколку...

І це представник тієї самої держави, що затягувала Росію в ПАРЄ сьогодні захищає права Гонтарєвої, і, напевно, вважає, що і діловий та інвестиційний клімат в Україні.

Іноді я ненавиджу дипломатію і дипломатів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх