EN|RU|UK
Блоги Василь Вовк
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  371  2

Як Зеленський Путіна "на розтяжку поставив"!

Про "головного фігуранта" (такий дивний процесуальних статус юридичній науці невідомий) справи МН-17 Володимира Цемаха потихеньку починають забувати. Опонентам Президента України не вдалось використати ситуацію для звинувачень у розвалі міжнародного розслідування збиття малайзійського Боінгу, й заодно знівелювати роль Володимира Зеленського у звільненні українських політв’язнів з російських буцегарень.

Тепер уявімо собі березень 2020 року, якби Цемаха не віддали. Гаага. Спеціальний кримінальний суд. З Москвою зв’язку немає, а у Києві під скайп-конференцією сидить один підсудний – Цемах В.Б. , громадянин і мешканець України. Він єдиний на стаціонарі, інші чотири – заочники. Непогана картинка для російських телеканалів, щоб весь світ побачив – пасажирський літак на українським Донбасом збив українець – ось він, на лаві підсудних!

Коли перед обміном ми говорили, що між двома лихами вибирають менше, то тепер можемо погодитись з формулою: все, що не робиться, на краще!

Володимир Зеленський уміло вискочив із пастки, й тепер уже Володимир Путін "на розтяжці". Він явно в патовому становищі.

1. В контексті потепління стосунків з Європою, систематичних "обіймашек" з її лідерами, заяв щодо нібито сповідування демократичних цінностей і поваги до міжнародного правопорядку Російська Федерація зобов’язана передати (екстрадувати) Володимира Цемаха в руки нідерландського правосуддя. Інакше - дарма усі потуги РФ у напрямі повернення G8 та поступового зняття санкцій.

Але здати "героя ДНР" - звести нанівець основи політичної ідеології щодо підтримки своїх братів й сестер на Донбасі, які "потерпають від фашистського режиму".

2. Відмовити в екстрадиції можливо. Для цього потрібно заявити, що він давно прийняв чи йому в день прибуття в РФ надано російське громадянство, тому відповідно до чинного законодавства він не може бути переданий для кримінального переслідування будь-якій країні.

Але це вже не відносне, а пряме підтвердження того, що Росія усякими способами блокує міжнародне розслідування вбивства 298 підданих і громадян 12 країн світу. Зрозуміло, що такі дії дають додаткові підстави для звинувачень військо-політичного керівництва Російської Федерації у організації вчинення тяжкого злочину проти людства.

P.S.

Пат — становище в шаховій партії, коли сторона, котра повинна ходити, не може це зробити, бо всі її фігури і пішаки позбавлені можливості зробити хід, при цьому король не повинен знаходитися під шахом.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх